Фестиваль­-огляд «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників»

УВАГА! ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ. ЗАПАМ’ЯТОВУЙТЕ (А КРАЩЕ ЗАПИСУЙТЕ) ЛОГІН ТА ПАРОЛЬ СВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. В МАЙБУТНЬОМУ  ЦЕ ПОЛЕГШИТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ.

Шановні учасники конкурсу та бажаючі проголосувати!
При голосуванні НЕ треба користуватись поштовими сервісами країни-агресора, а саме:
@mail.ru; @bk.ru; @inbox.ru; @list.ru; @mail.ua, оскільки вони блокують
наші листи-відповіді, що містять посилання для зарахування вашого голосу.

Віртуальна мапа учасників

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ ПО УЧАСНИКАХ

 

logo

Відповідно  до  плану  роботи  Міністерства  освіти  і  науки  України  на  2016 рік,  із  метою активізації  освітньої  роботи  дошкільних  навчальних  закладів з екологічного  виховання  дітей  дошкільного  віку  та широкої  популяризації професійної майстерності педагогів, поширення інноваційних  освітніх  технологій,  Міністерство  оголошує з  1  лютого  по  25 квітня  поточного  року  проведення  Всеукраїнського  фестивалю­-огляду «Калейдоскоп  педагогічних  ідей  з  екологічного  виховання дошкільників» у режимі он­лайн.


Правила розміщення матеріалів для участі в фестивалі

Участь у фестивалі може взяти лише одна робота від одного дошкільного навчального закладу. Робота (конспект) публікується один раз і зміни до роботи не приймаються (орфографічні помилки, невірні дані тощо залишаються до кінця голосування), тому просимо уважно поставитись до оформлення конспекту.

Для участі необхідно:

1) Написати конспект (за обраною темою з листа МОН) та надіслати його на адресу
festival@pedpresa.com.ua (альтернативна e-mail адреса: pedpresa.festival@gmail.com)  (У темі листа зазначити: Конспект на фестиваль).
Конспект приймається тільки у форматі MS Word – .doc або .docx
У конспекті може бути виключно текст. Усі зображення та фотографії будуть проігноровані. Правила оформлення конспекту подані нижче.

2) Відзняти відео ( або конвертувати презентацію у відео – інструкція далі ) та розмістити це відео на сервісі YOUTUBE (будь-які інші сервіси автоматично позбавляють вас можливості брати участь у фестивалі).

3) Якщо ваш заклад раніше брав участь у фестивалі “Україна – рідний край”, відповідальній особі Вашого закладу достатньо перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані раніше логін і пароль. Змінити дані (перевірити всі поля) та додати посилання на відео з YOUTUBE. Усі фото та картинки, які ви хотіли розмістити в конспекті, – можна розмістити тут.

Якщо ваш заклад не брав участі у фестивалі або ви забули/загубили пароль – треба надіслати листа на адресу festival@pedpresa.com.ua (з темою листа “Реєстрація”).
У листі повинні бути вказані:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом, областю і районом);
 • телефон (міський – із міжміським кодом формат +38 04834 45630) (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові і посада відповідальної особи (не публікується);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи (не публікується);
 • електронна адреса закладу – на неї буде висилатися логін та пароль, вона має збігатися з адресою, з якої надіслано листа (не публікується).

Якщо все зроблено вірно – Ви отримаєте листа з таким текстом: Дякуємо. Освітній портал “Педагогічна преса” отримав Вашого листа. Дані будуть опрацьовані та опубліковані на порталі з дотриманням черги.

Пізніше ще одного листа – де буде вказано логін та пароль для входу на сторінку
http://nz.pedpresa.com.ua/edit.

 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari) повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

Заповнити поля профілю.
Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)
Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.

 


ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ КОНСПЕКТУ
тільки текст

(У конспекті не повинно бути жодних графічних елементів – всі вони проігноруються, якщо потрібно додати фото або малюнок, ви можете додати їх на сторінку свого закладу (малюнок вище (до 4 шт.), або додати їх у відео)
Обов’язкові компоненти конспекту:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом та областю і районом);
 • телефон (міський – з міжміським кодом формат +38 04834 45630);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу;
 • прізвище, ім’я та по батькові та посада автора (групи авторів);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи;
 • назва конспекту;
 • мета;
 • текст.

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК КОНВЕРТУВАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ У ВІДЕО.

Для Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Festival_PowerPoint_00

 

 

 1. Створіть презентацію.
 2. (Необов’язково). Записування та додавання дикторського тексту і хронометражу до показу слайдіві Перетворення вказівника миші на лазерний вказівник.
 3. Збережіть презентацію.
 4. На вкладці Файлвиберіть команду Зберегти та надіслати.
 5. У розділі Зберегти та надіслативиберіть пункт Створити відеозапис.
 6. Щоб відобразити всі параметри якості та розміру відео, у розділі Створити відеозаписклацніть стрілку вниз поруч із параметром Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
 7. Виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Щоб створити високоякісне відео великого розміру, виберіть пункт Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
  • Щоб створити відео середнього розміру та якості, виберіть пункт Інтернет і DVD.
  • Щоб створити відео з низькою якістю найменшого розміру, виберіть пункт Переносні пристрої.

ПОРАДА    Випробуйте ці пункти, щоб дізнатися, які параметри якості відповідають вашим потребам.

 1. Клацніть стрілку вниз поруч із параметром Не використовувати записаний хронометраж і дикторські текстита виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Якщо ви не записували й не хронометрували дикторський текст і рухи лазерного вказівника, виберіть пункт Не використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.

ПОРАДА    Час показу одного слайда за замовчанням становить 5 секунд. Щоб змінити це значення, скористайтеся стрілками вгору або вниз, розташованими праворуч від параметра Тривалість кожного слайда в секундах, щоб збільшити або зменшити тривалість показу.

 • Якщо ви записали й хронометрували дикторський текст і рухи вказівника, виберіть пункт Використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.
 1. Натисніть кнопку Створити відео.
 2. У поле Ім’я файлувведіть ім’я файлу відео, вкажіть папку, в якій він зберігатиметься, і натисніть кнопку Зберегти. Перебіг створення відео можна відстежувати в рядку стану внизу екрана. Це може тривати до кількох годин (залежно від тривалості відео й складності вмісту презентації).

ПОРАДА    Створення довгих відео можна налаштовувати на ніч. Таким чином вони вранці будуть готові.

 1. Щоб відтворити щойно створене відео, перейдіть до призначеної папки та двічі клацніть файл.

 

Які частини презентації не ввійдуть до складу відеозапису?

До складу відео, створеного за допомогою програми PowerPoint, не буде додано наведені нижче елементи.

 • Об’єкти мультимедіа, вставлені в попередніх версіях програми PowerPoint. Щоб додати такі об’єкти, треба перетворити або оновити їх.

ПОРАДА   Наприклад, якщо об’єкти мультимедіа вставлено за допомогою програми PowerPoint 2007, вони будуть пов’язані та відтворюватимуться в презентації. Проте в разі експортування файлу як відео пов’язані об’єкти мультимедіа видаляються.   Файл можна перетворити на новий формат (для цього треба відкрити вкладку Файл, і в розділі Відомості вибрати команду Перетворити) або клацнути правою клавішею миші об’єкт мультимедіа та вибрати команду оновлення, і файл буде вбудовано й експортовано належним чином.

 • Об’єкти мультимедіа QuickTime (якщо не інстальовано код ffdShow програвача QuickTime від стороннього постачальника), що потребують виконання оптимізації для сумісності
 • макроси;
 • елементи управління OLE/ActiveX

 

Для тих у кого немає Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Робимо презентацію в PowerPoint, зберігаємо її.

Увага! При онлайн-конвертуванні слід робити презентацію якомога простішою, без додаткової анімації на слайді. Слід тільки оформити слайди та налаштувати зміну слайдів за бажанням.

 

Далі переходимо за посиланням:

http://video.online-convert.com/ru/convert-to-avi

Festival_PowerPoint_10

 

Завантажуємо файл в онлайн-конвертер:

Тиснемо «Выберите файл»

Festival_PowerPoint_11

 

вибираємо презентацію, тиснемо «Открыть»

Festival_PowerPoint_12

 

Далі нічого не змінюємо, тиснемо «Преобразовать файл»

Festival_PowerPoint_13

 

Чекаємо.

Festival_PowerPoint_14

 

Після цього відеофайл повинен автоматично завантажитись. Якщо завантаження не відбулось, тиснемо на напис «прямую ссылку».


 

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕО НА YOUTUBE.COM

Щоб ви могли додати своє відео на хостинг YouTube, у вас повинен бути обліковий запис Google.

Далі:

1. Авторизуйтесь в http://youtube.com

2. У правому верхньому куті сайту натисніть кнопку «Завантажити»

Festival_YouTube_01

 

 

3. На наступній сторінці виберіть файли для завантаження: наведіть курсор мишки на стрілочку і клікніть по ній, або перетягніть файли для завантаження у вікно браузера. Переконайтеся, що в параметрах доступу зазначено «Для всіх», як на малюнку:

Festival_YouTube_02

 

 

4. Якщо ви натиснули на стрілку, відкриється вікно з розташуванням файлів і папок на вашому комп’ютері, де слід вибрати той відеоролик, який ви хочете завантажити на YouTube. Вибираємо відео і натискаємо кнопку «Открыть»:

Festival_YouTube_03

 

 

5. Далі почнеться процес завантаження й обробки відео. Поки відео завантажується, у вас є можливість створити заголовок (це назва вашого відео).

Festival_YouTube_04

 

Після закінчення завантаження і обробки відео, натисніть кнопку «Опублікувати».

 

6. На наступній сторінці ви побачите:

Festival_YouTube_05

Тут вам треба скопіювати посилання на ваше відео (https://youtu.be/****) та вставити його на сторінку вашого закладу ( http://nz.pedpresa.com.ua/edit).

Як проголосувати за учасника

Щоб проголосувати за учасника, треба:

1) Зайти на сторінку учасника (приклад: http://nz.pedpresa.com.ua/edu/3275) або знайти його на мапі учасників відповідного конкурсу на сторінці http://nz.pedpresa.com.ua/competitions
2) Знайти кнопку “ГОЛОСУВАТИ” поряд із назвою конкурсу та натиснути її.

1

3) У побаченому вікні заповнити поля “Iм’я” та “E-mail”.

2

4) Натиснути кнопку “Відправити“.
5) Якщо поля заповнені і заповнені вірно, ви побачите надпис:
Дякуємо! На вашу email-адресу вiдправлено листа з iнструкцiями щодо голосування“.

3

6) На email-адресу, яку було вказано у полi “E-mail”, має прийти лист iз посиланням для пiдтвердження email-адреси, на яке треба натиснути.

4

7) Якщо все зроблено вiрно, на сторiнцi http://nz.pedpresa.com.ua/voting/vote.php ви побачите надпис: “Ваш голос було зараховано!“.

5

 

Ми зробили коментарі в розділі “Навчальні заклади” відкритими, щоб надати можливість усім у зручний для них час коментувати роботи конкурсантів. На жаль, певна частина нашого суспільства залишається недостатньо толерантною і розвинутою, щоб коментувати адекватно та по суті. Якщо Ви побачили нецензурні вислови, лайку, приниження честі та гідності – повідомляйте в коментарях до цього конкурсу (на цій сторінці), вказавши номер закладу – ми будемо видаляти такі коментарі.


Перед тим як поставити запитання в коментарях  – уважно перегляньте коментарі, можливо відповідь на Ваше запитання вже існує 😉
Будь ласка, запитання щодо конкурсу надсилайте листом: pedpresa.festival@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

 1. Адміністрацією ДНЗ №8 м. Прилуки 25.03. 2016р. було вислано матеріали до конкурсу . Станом на 07.06.2016р. на нашій сторінці (учасник №16916) відсутнє посилання на конспект.

  1. Адміністратор сайту

   Доброго дня!

   Напишіть на pedpresa.festival@gmail.com.
   Вкажіть реєстраційний номер або посилання на сторінку вашого закладу, також вкажіть email (поштову скриньку), з якої ви відправляли листи, щоб ми могли продивитись історію листування.

   Дякуємо!

 2. Видаліть, будь-ласка, застарілу загальну інформацію про наш садок, яку ми не писали на сторінці нашого закладу.

 3. Добрий день. Я учасник конкурсу Hello, English. При реєстрації дала відео і конспект заняття, але він чомусь на моїй сторінці не показується. Як зробити, щоб інші могли переглядати конспект?

  1. Адміністратор сайту

   Відео Ви самостійно (посилання на відео в YouTube) додаєте на свою сторінку. Читайте уважно інструкцію.

 4. Чи буде здійснена перевірка робіт учасників на відповідність їх умовам конкурсу? Зокрема, учасника з номером 668. Суть претензії: відсутність відео, конспект заняття повністю скопійований з Інтернету. Посилання на конспект: http://www.ukrreferat.com/index.php?referat=45929&pg=0, або тут: http://voznesensk-dnz15.edukit.mk.ua/downloadcenter/ (Заняття “Рідна природа”, файл створено 27.11.2011).

  1. Адміністратор сайту

   Департаменти освіти обласних адміністрацій повідомлять про це МОН, який визначить переможця і оголосить його на день дошкілля 25 вересня. (Це є в листі МОН)

 5. ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ!

  АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ УВАЖНО СТЕЖИТЬ ЗА ПЕРЕБІГОМ ГОЛОСУВАННЯ.

  УСІ “НАКРУЧЕНІ” ГОЛОСИ БУДУТЬ ЗНЯТІ СЬОГОДНІ, 26 КВІТНЯ.

  СПИСОК УЧАСНИКІВ І КІЛЬКІСТЬ ЗНЯТИХ ГОЛОСІВ БУДЕ ОПРИЛЮДНЕНО.

 6. Дуже цікавий захід. Велике значення в наш час має екологічне виховання дітей, особливо в дошкільному віці. В дитячому садочку створено прекрасне розвивальне середовище для розвитку екологічного виховання дітей. Молодці!

 7. Мене дещо цікавить. У деяких учасників переважає кількість голосів від кількості переглядів втричі. Адже, як можна голосувати за учасника, не переглянувши відео? Наприклад, учасник 25234, набравши 107 голосів, перегдядів мають 31. Поясніть, як таке відбувається?

 8. Вчора спостерiгала дивну картину,як лідер Киэва з 23.30 до 23.40 набрав 110 голосів. Скажіть,чи можливо їх перевірити? Адже я точно знаю,як не легко агітувати і переконувати людей зробити вибір, а тут ще й о півночі? І друге питання: 25 квітня теж можна голосувати?

 9. захід дійсно цікавий і має виховне значення для малюків. педагоги закладу дійсно створюють розвивальне середовище, якесприяє екологічному вихованню

 10. Уважаемая администрация конкурса, подскажите, пожалуйста, как активировать кнопку “Голосовать”? Нам прислан лист с реквизитами доступа к модераторской странице. Мы отправили конспект занятия и презентацию. Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №15 Херсонської міської ради

  1. ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ГОЛОСУВАННЯ!
   ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ, ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://pedpresa.ua/festival-2
   ЦЕ СТОРІНКА КОНКУРСУ.
   У КІНЦІ СТОРІНКИ Є КНОПКА “ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА УЧАСНИКА” – ЦЕ ДОКЛАДНА ІНСТРУКЦІЯ.
   БУДЬ ЛАСКА, СКОРИСТАЙТЕСЬ ПІДКАЗКАМИ.
   ГОЛОСУВАННЯ В КОМЕНТАРЯХ НЕ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ.

  1. Шановний Адміністраторе! Двічі голосую за Берегиню ДНЗ №3 Херсонська область,голопристанський район. Прошу проконсультуйте,як правильно проголосувати. З повагою Віктор Іванович.

 11. Голосую за конкурсанта 32150 Білан Т. П., оскільки дуже сподобалася робота. Робота виконана на високому методичному рівні.

 12. Алексей Федорович

  Спасибо детскому учебному заведению №3 “Берегиня” г.Голая Пристань Херсонской обл..№8323 за огромный труд который влаживают воспитатели для наших детей!!

 13. Шановний Адміністраторе! Ми впродовж пяти днів голосуємо за № 26418 (Запорізька обл.), але наслідки чомусь незмінні і залишаються стабільно 64. ЧОМУ?

 14. Доброго дня!Підвиноградівський ДНЗ не може активуватися на конкурсі, тому що на протязі 3 днів відповідь про логін і пароль не надішла, допоможіть, будьласка.

 15. Це дуже гарний і всестороньо -розвиваючий і навчаючий дитячий заклад,в якому працюють дуже доброзичливі,розумні та компетентні вихователі ,а самі найкращі у групі №4.

 16. ДНЗ №7 м.Снігурівка

  Доброго ранку, шановна адміністрація конкурсу. Просимо Вас не залишити наше прохання без уваги – надіслати нам логін та пароль для входу на сторінку закладу для активації кнопки “голосувати”. В обговореннях конкурсу ми задавали питання стосовно того випадку, якщо минулі логін та пароль загубилися – нам відповіли, що треба знову ж реєструватися. Що ми й зробили. Дуже чекаємо на Вашу відповідь та допомогу розпочати голосування, як всі учасники конкурсу. А КУДИ ПОДІВСЯ НАШ ПОПЕРЕДНІЙ КОМЕНТАР?

  З повагою діти, батьки та педагоги ДНЗ №7.

 17. Днз №3" Смородинка "

  Шановні організатори конкурсу, минуло 11 днів з дня подачі наших матеріалів на конкурс, але до цього часу ми не отримали ні логін. ні пароль. Що робити далі?

  1. Із цим питанням зверніться, будь ласка, листом на електронну пошту: pedpresa.festival@gmail.com
   Не забудьте зазначити повну адресу вашого закладу, адже за назвою та номером знайти ваш ДНЗ неможливо.

  1. Із цим питанням зверніться, будь ласка, листом на електронну пошту: pedpresa.festival@gmail.com
   Не забудьте зазначити повну адресу та назву вашого закладу, щоб було зрозуміло про який ДНЗ ідеться.

 18. Шановні організатори конкурсу, вже 10 днів не має логіну та паролю для входу на нашу сторінку! Будь ласка, поясніть чому це так!

 19. Людмила Іванівна

  Матеріали на конкурс надіслані 31 березня. Відповідь від порталу надійшли 31 березня, що матеріали будуть розміщені згідно черги.
  На сьогоднішній день ми не є учасниками в конкурсі. Чому?

 20. Перший раз приймаємо участь у вашому конкурсі. При заповненні інформації про дошкільний заклад ненавмисно стерла посилання на публікацію і тепер ми не можемо її переглянути. Ви можете відновити це посилання чи треба переслати повторно конспект заняття?

 21. Галина Коваль, Луцьк

  Брали участь у конкурсі “Україна – рідний край”, але непам”ятаємо свій логін-пароль. Робити реєстрацію повторно? Чи ви зможете нам надіслати попередній?

 22. Коли викладати відео в мережу? До отримання логіна та паролю, чи після реєстраціїї. Якщо відео викласти зараз, а посилання на нього копіювати під час реєстрації, лайки будуть зараховані?

 23. Іванівський ясла-садок "Світлячок"

  Доброго дня! Виправте, будь-ласка, керівника закладу на Бикова Анжела Вікторівна, оскільки Горохова Ірина Леонідівна не працює уже 3 роки. Сторінка закладу на порталі – http://nz.pedpresa.com.ua/edu/17724/. Іванівський ясла-садок “Світлячок” Іванівського району Херсонської області

 24. Іванівський ясла-садок "Світлячок"

  Доброго дня! Надіслали 29.03 лист з поміткою “Реєстрація” та інформацією згідно з умовами конкурсу на адресу festival@pedpresa.com.ua, 30.03 цей же лист туди ж надіслали повторно. Автовідповідь надійшла. Однак досі лист з підтвердженням реєстрації не надійшов. Чи можна дізнатися, як же все-таки заереєструватися для участі в конкурсі?

 25. Пробачаюсь, не побачила вашу відповіді на мій попередній коментар, ви вже відписали, що чекати приблизно 3 дні. Будемо чекати, дякую!

 26. Дорого дня. Вже 2 рази відправляла матеріали та лист реєстрацію, але відповіді так і не отримала. В чому проблема? Конкурс вже закритий?

 27. Доброго дня! Шановні організатори конкурсу! Лист про реєстрацію надійшов 25.03.2016 року. Чомусь не приходить логін та пароль. Чекаємо відповіді. Дякуємо.

 28. Не всі учасники конкурсу в однакових умовах. У великих містах, де, навіть у малої дитини, є інтернет – пошта, більше шансів на перемогу. Де взяти голоси учасникам із маленьких міст, не говоримо вже про сільські садочки. Врахуйте цей фактор,коли будете оголошувати наступний конкурс.

  1. Адміністратор сайту

   Ми враховуємо всі фактори. Ми також пропонуємо міністерству проводити конкурси з використанням СМС голосування, але маємо відмову, бо СМС – платні. Тому, поки що, це оптимальний метод голосування. Тим більше ми не обмежуємось представниками окремого ДНЗ чи населенного пункту. Залучайте до голосування родичів, знайомих, друзів.

 29. Доброго дня. 25 березня, выдправила лист з конспектом та лист реэстрацію, але відповіді не отримала. Відправляти повторно?

 30. Добрий день!Я працюю практичним психологом в ДНЗ,за сумісництвом вихователем, чи можу я взяти участь у конкурсі і надати конспект корекційно-розвивального заняття з екологічного виховання дітей

  1. Адміністратор сайту

   Так. Але Вам потрібно реєструватися від навчального закладу. (Це не конкурс персональних досягнень вихователів – це конкурс серед навчальних закладів).

 31. Шановні організатори конкурсу! Чому від вас не приходить логін та пароль для висвітлення конспекту на сайті. Час зовсім обмаль. Скільки чекати ?

  1. Адміністратор сайту

   Шановна Тетяна. 23 лютого 2016 року о 11:49 Вам було надіслано логін та пароль. Перегляньте всі теки вашої поштової скриньки.

 32. Добрий день. Підкажіть, будь ласка, що нам робити, якщо ми забули логін і пароль, але заклад в базі зареєстрований. Ми приймали участь в попередньому конкурсі. Дякуємо.

 33. Как зарегистрироватся для участия в конкурсе. Первое письмо от вас пришло, а второго нет. Почему?, время то идёт. Спасибо.

 34. Шановні адміністратори!
  Скажіть, будь-ласка, скільки часу потрібно чекати пароль для розміщення матеріалів конкурсу.

  1. Адміністратор сайту

   6 днів ваш заклад не міг визначитись який у вас e-mail, не пройшло і 6 годин від останнього листа (а їх від вас було 5), ви вимагаєте логін-пароль. Люди, майте совість.

 35. Доброго дня! Чому учаснику №26899, у якого перед накруткою голосів, о 8:30 було 720 голосів, ви скинули і ті що накручені, і ті що були чесно отримані?? у нас залишилось 675 голосів, хоча було 720!!

 36. Вдячність адміністраторам за встановлену справедливість по накрученим голосам по Сумській області. Чесне ім’я дорожче за сумнівну перемогу!

 37. Шановні адміністратори! Що відбувається,чому знімаються голоси з навчальних закалдів, які явно виступають лідерами? Невже і в таких форматах йде замовлення та фальсифікація?Зверніть на це увагу, можливо вже й хаккери попрацювали?!

 38. Уважаемые участники и администраторы конкурса!
  Приношу свои извинения за неудачную шутку с накруткой липовых голосов до 1000 всем подряд кому успел 🙂
  Все равно эти голоса были бы удалены в итоге, но было забавно посмотреть на вашу реакцию и коменты 🙂
  Удачи и победы лучшим!
  // извенити, если каво абидел

 39. Обратите, плз, внимание на явно недостоверные данные голосования по Сумской, Тернопольской, Житомирской областям, трем садикам Киева. Причем очевидно, что это даже не накрутка со стороны якобы нечестных участников. Накрутки тоже видны по разным садикам, но здесь другое. Это сбой системы, при котором к реальному количеству голосов добавляется 1000. В результате честные участники могут быть ложно обвинены в нечестности и получить пятно на репутацию. Слухи о подобном ходили и во время предыдущего конкурса – поэтому просим разобраться по сути, а не просто снимать голоса. Если кто-то специально накручивает голоса соперникам, чтобы их в конце убрать – это одно. Если же сбой системы – то наладьте систему. С уважением.

 40. Уважаемые Администраторы!!! Вам не кажется, что ваш сайт взломали и накручивают голоса ВСЕМ, даже тем, кто этого не просил…..

  1. Адміністратор сайту

   Наш сайт не взломали. Сайты предоставляющие услуги временной почты возникают каждый день по 100 штук. По этой причине мы удаляем накрученные голоса в конце конкурса. Для этого активного шутника сделаем исключение.

 41. Добрий день! Шосткинський дошкільний навчальний заклад №5 “Теремок, приймав участь у попередньому конкурсі і є в вашій базі даних під номером 26511, але ми не маємо змоги розмістити відео та поміняти деяку інформацію(назва конкурсу), тому, що не пам’ятаємо, логін і пароль. Будь ласка, допоможіть відновити. Будемо вдячні .

 42. Щановний адміністратор, цю саму картину ми спостерігаємо за учасниками Тернопільської області: Учасник № – 8509 – о 8:30 год – 584 голоси, о 9:30 год – 996, Учасник № – 30711 о 8:30 год – 57 голосів, о 9:30год – 239 голосів, і процес накрутки продовжується!!!

 43. Доброго дня! Скажіть будь ласка, в десятку переможців пройде область у якої найбільша загальна кількість голосів, чи загальна кількість не впливає на результат. Наприклад з області тільки три учасники, а підтримали 1, а у інших областей більше учасників і відповідно загальна кількість голосів більша?

  1. Адміністратор сайту

   З десяти набравших найбільшу кількість голосів по області (якщо всього 3 учасника з області – то з 3-х) обласні відділи освіти оберуть найкращого, який попаде у фінал. Від кожної області в фіналі буде 1 учасник.

 44. Здравствуйте, подскажите пожалуйста, при регистрации в графе Викладацький склад фамилии, имя, отчества будет достаточно?

  1. Адміністратор сайту

   Це не обов’язкові для заповнення поля. В цьому полі пишуть якщо викладачі мають наукові ступені або звання. Прізвища писати непотрібно.

 45. Шановні адміністратори сайту!!! Зверніть увагу на Сумську область, ну як за одну ніч у 9 садочків цієї області може з’явитися понад тисячу голосів??? Це не чесно.

  1. Адміністратор сайту

   1) Ми всі “накручені” голоси знімаємо наприкінці конкурсу (у того хто намагається нечесно отримати голоси вже не буде часу накрутити знов)
   2) Сенсу цього “накручення” немає – з Сумської області далі пройде тільки один учасник і ці накрутки не впливають на учасників з інших областей.

 46. Мені сподобався проект, так як в ньому є раціональне зерно, цікаві ідеї, які я, як педагог, можу використати в своїй педагогічній практиці.

 47. Добрий вечір! Підскажіть, чи відслідковуєте Ви голоси, які є підозрілими? Наприклад, три садочки Сумської області з дивним збігом у 1000 голосів одночасно? Як будуть враховуватися нечесні голоси?

  1. Адміністратор сайту

   Зачекати 3 дні, переглянути уважно свою пошту, подивитись яку електронну адресу ви вказали для зворотнього зв’язку, тоді писати сюди.

 48. ДНЗ №4 Купянск, Харьковская обл.

  Добрий день! Ми подали матеріали до участі в конкурсі «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників», але в статистиці нас немає. В чому причина?

  1. Адміністратор сайту

   Тому що модератор вашого закладу (http://nz.pedpresa.com.ua/edu/10109/ ) не увімкнув участь у конкурсі. (Конспект та відео ми додали, але брати чи не брати участь – вирішуєте самі. Читайте уважно інструкцію на цій сторінці)

 49. Доброго дня! Наш дошкільний навчальний заклад раніше брав участь у конкурсі “Україна – рідний край”. Конспект для участі в новому конкурсі зареєстрували, а відео не можемо викласти на сторінку навчального закладу так, як не пам*ятаємо пароль. Почали реестрацію спочатку, але не приходить відповідь.Що потрібно зробити?

 50. ДНЗ №4 Купянск, Харьковская обл.

  Здравствуйте! Наша публикация на участие в фестивале­-смотре «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників» выложена под номером 11667. Почему нет в статистике?

 51. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, в умовах конкурсу зазначено, що в конспекті не повинно бути графічних елементів. Чи є таблиця графічним елементом так, як у нашому проекті частина тексту оформлена в таблиці. І скільки часу з дня відправлення документів проходить до отримання нами Вашого листа з текстом “Дякуємо…”. Дякую з повагою Ірина.

  1. Адміністратор сайту

   Графічні елементи ( і таблиці також) ускладнюють оформлення публікації. В зв’язку з відсутністю фінансування конкурсу та малою кількістю людей задіяних в цей процес на волонтерських засадах – робимо тільки так. Якщо таблиці дуже важливі – включіть їх у відео (як слайди).

   Зазвичай 2-3 робочих дні, якщо ми не задіяні на інших заходах (як вчора http://pedpresa.ua/152098-online-16.html)

 52. Житомирська область № 28390 Отримали ось такий коментар:
  Якесь брехло – неАдміністратор 2016-03-12 15:51

  Шановні учасники конкурсу, за голосування з однієї IP адреси, ми будемо вимушені зняти вас з конкурсу. Прочитайте умови конкурсу. 95.132.32.203

  1. Адміністратор сайту

   Хтось намагається писати коментарі від імені адмніністратора, система виправляє і вказує наприкінці ІР адресу з якої відправлено коментар.

 53. Доброго дня! Наш дитячий садок брав участь у фестивалі “Україна – рідний край”, але проходячи за цією адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit не можемо знайти де вводити логін і пароль. Будь ласка підкажіть.

  1. Адміністратор сайту

   Вітаємо.
   Якщо за вказаним посиланням ви відкриваєте сторінку, де перша строка містить “Логотип навчального закладу” – то система запам’ятала вас і ви входите до свого навчального закладу автоматично.
   Вам потрібно заповнити поля (вказано червоним) та поставити відмітку в полі “Взяти участь у конкурсі”

 54. Шановний Адміністратор, ніде в умовах конкурсу не вказано скільки разів можна голосувати з одного ІР-адресу, а оскільки є колективи, де кожен має свою електронну адресу, персональний комп’ютер і голосує, то виходить що з одного ІР-адресу надійшло більше 20 голосів, а ви називаєте це накруткою? це реальні електронні адреси реальних людей.

  1. Адміністратор сайту

   Шановна Оля. Ми враховуємо декілька параметрів при визначенні накрутки голосів (не тільки ІР адресу).

 55. Доброго дня! Наш садочок приймав участь у конкурсі “Україна -рідний край”. Ми подали дві роботи але в конкурсі приймала участь тільки одна . Чи можемо ми знову подати на конкурс конспект і відеофільм до нього, якщо конспект заняття був зареєстрований в минулому конкурсі.

  1. Адміністратор сайту

   Вибачте, дуже багато зустрічаю “прийняти участь”. Правильно “брати участь”.
   Щодо Вашого запитання. Ви можете взяти участь в англійському фестивалі, але матеріали, які Ви розмістили на конкурс (любий) можуть бути тільки для одного (відео та конспект). Тому, якщо Ви до закінчення першого конкурсу зробите заміну матеріалів, Ваш заклад не зможе закінчити голосування по першому конкурсу.
   ВСІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ФЕСТИВАЛІ ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «Hello, English» ПІСЛЯ 25 КВІТНЯ.

 56. http://pedpresa.ua/wp-content/uploads/2015/03/f11.jpg

  Доброго дня. Надішліть будь ласка логін та пароль. не можемо розмістити відео. Ми вже брали участь у конкурсі. але не зберегли пароль. Чекаємо вашої відповіді на email- crd18yasochka@ukr.net Днз 18 “Ясочка” місто Біла Церква

 57. не можу розмістити відео. не можу авторизуватися, поскільки не памятаю логін і пароль. брали участь у конкурсі “Україна – рідний край”. наша сторінка є. конспект розмістили, але відео не можемо.

 58. Доброго дня! Наш садочок прийняв участь у конкурсі, але відео представили не досить якісне. Чи можемо ми замінити його на нове?

 59. Добрий день! Чи можна з одного ПК проголосувати 3 членам сім’ї, якщо кожен із нас має свою електронну адресу?

 60. Добрий вечір! Підскажіть, чому не фільтруються адміністртором сайту коментарі в голосуваннях? Адже там багато нецензурних слів, некоректних висловів та ін.? Хороша ідея фестивалю перетворюється на обливання брудом учасників. Дякую за відповідь.

  1. Адміністратор сайту

   Ми зробили коментарі в розділі “Навчальні заклади” відкритими, щоб надати можливість усім у зручний для них час коментувати роботи конкурсантів. На жаль, певна частина нашого суспільства залишається недостатньо толерантною і розвинутою, щоб коментувати адекватно та по суті. Якщо Ви побачили нецензурні вислови, лайку, приниження честі та гідності – повідомляйте в коментарях до цього конкурсу (на цій сторінці), вказавши номер закладу – ми будемо видаляти такі коментарі.

  1. Адміністратор сайту

   Вам потрібно завантажити презентацію (у відео форматі) або відео на YouTube, та додати посилання на це відео на свою сторінку.
   В якому форматі буде це відео – не суттєво, любий формат, який сприймає YouTube.

    1. Адміністратор сайту

     Надіслати нам скан копію листа з відмовою від участі.
     Є простіший варіант. Якщо ваш заклад зареєстровано в базі даних навчальних закладів, то маючи доступ до особистого кабінету, адміністратор від вашого закладу сам визначає, в якому конкурсі брати участь, а в якому – ні (проставляючи чи знімаючи помітку про участь в конкурсі).

     1. Яка мається на увазі база даних навчальних закладів?
      Дайте будь-ласка посилання на цю базу даних навчальних закладів.

 61. Доброго дня! Хочу проголосувати за учасника № 17465. Дуже гарний заклад , хороші вихователі і весь персонал закладу.

  1. Адміністратор сайту

   Тоді натисніть кнопку “Голосувати” на сторінці вашого закладу. Тут (де Ви написали коментар) голоси не враховуються.

  1. Адміністратор сайту

   Варіанти:
   1) Ви надіслали 27 лютого (субота) – це вихідний день. Ми побачили цей лист в понеділок, але таких як Ваш заклад було ще 20. Ви потрапили в чергу, яка буде оброблена протягом тижня.
   2) Ви невірно вказали електронну адресу конкурсу і ми не отримали вашого листа.

 62. Нами було відправлено лист на поштову скриню pedpresa.festival@gmail.com для реєстрації закладу щодо участі в конкурсі, проте відповіді про те що лист отримано немає, можливо ми щось не так зробили?

  1. Адміністратор сайту

   Відповідь з додаткової адреси не надходить. Якщо протягом 2-х днів не буде вашого логіна/пароля, напишіть сюди.

 63. Доброго дня! Надіслали лист про реєстрацію та конспект на конкурс на електронну адресу festival@pedpresa.com.ua, скільки часу чекати на логін та пароль? І як ми можемо переглянути роботи учасників які вже опубліковані?

  1. Адміністратор сайту

   Реєстрація, це коли Ви вже отримали логін та пароль до своєї сторінки. Якщо Ви просто надіслали дані – очікуйте (до кінця тижня отримаєте) відповідь.

 64. Добрый вечер! Голосовали, а на почты не приходит ответ, почему? И снимаются ли голоса и как? Спасибо за ответ.

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть адреси, з яких голосували.
   Голоси знімаються – дивіться відповіді далі в коментарях.

 65. Заняття послано на електронну скриньку festival@pedpresa.com.ua ще два дні тому, а конспекта на сторінці ще не має. Чому? В минулому фестивалі перевірка проходила швидше, хоч конкурсантів було набагато більше

 66. Підкажіть, адміністратори сайту висловлюють коментарі під виставленими роботами, чи це “доброжелатели”????????????

  1. Адміністратор сайту

   Якщо Вам було надiслано лист про змiну e-mail, то декiлька секунд. Якщо листа про змiну не отримували, 1 або 2 днi.

  1. Адміністратор сайту

   Описати проблему детальніше (краще зателефонувати). Зателефонуйте 044-456-3772 (запитайте технічну допомогу з проведення фестивалю).

 67. Добрий день!
  Скажіть, будь ласка, чи можна в одному листі надіслати конспект та надати відомості щодо реєстрації?

 68. Добрий вечір. Який термін отримання відповіді,чи правильно виконані рекомендації для участі у конкурсі?

 69. Ювілейнівський ДНЗ

  Не можемо зареєструватися на фестиваль-огляд педагогічних ідей з екологічного виховання. Вибиває помилку

 70. Скажите, а призывы к голованию разрешены?
  Нашла вот такой призыв.
  очень прошу, кому не сложно, проголосовать за наш чудесный д/с, он правда очень хороший)))
  http://nz.pedpresa.com.ua/edu/27656 участник 27656. Спасибо!

  1. Адміністратор сайту

   Это разрешенный метод. Все могут призывать в социальных сетях, на форумах голосовать за свой детский сад.

 71. Доброго дня, підкажіть будьласка, як змінити контактний емейл та отримати нові логін та пароль для авторизації. Дякую.

 72. Доброго дня, підкажіть будьласка, ми не можемо авторизуватися , тобто зайти на свою сторінку закладу, бо забули пароль і логін, раніше ми брали участь в конкурсі “Україна – рідний край” . Що потрібно зробити?

 73. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, 04.02.2016 відправили лист-реєстрацію, відповіді не отримали.

 74. Доброго ранку! 12.02.2016 ми відправили лист реєстраці. Нам прийшло письмо що данні будуть опрацьовані і буде надіслано лист для авторизації на своїй сторінці. Але досі листа ми не отримали. Дякуємо.

 75. Доброго дня! Ми 05.02.16 відправили конспект та лист -реєстрацію. Нам прийшла відповідь,що данні будуть опрацьовані. Але досі не получили другого письма. Може нам переєструватися? Дякіємо.

 76. Доброго дня! Чи можу я прийняти участь у фестивалі, якщо немає відео, а є матеріали та фотографії. Чи можливо додати фотопрезентацію?

 77. Шановні колеги, відповідно до змісту листа МОН від 25.01.2016 № 1/9-41 тривалість відео для участі у фестивалі – до 3 хвилин. Проте переглядаємо відео і 7 хвилин, і більше. Чому ж тоді відповідальні педагоги, які реалізують зміст листа органу виконавчої влади повинні бути обмежені? Чи правила не для всіх?

  1. Відповідно до листа МОН від 25.01.2016 № 1/9-41 рішення щодо учасників фіналу, враховуючи всі чинники – зокрема й дотримання правил, прийматимуть управління (департаменти) освіти і науки обласних адміністрацій разом з інститутами післядипломної педагогічної освіти.

  1. Адміністратор сайту

   Ми не отримали відповіді на нашу пропозицію змінити Ваш контактний e-mail. Надсилаємо вам повторного листа і застерігаємо, що Ви не зможете редагувати Вашу сторінку, якщо не зміните контактного e-mail.

 78. Доброго дня! ми вже зареєстровані, але забули попередній логін та пороль. Пройшли реєстрацію спочатку ( направили лист 05.02.2016р.) Також був надісланий конспек на електронну адресу: festival@pedpresa.com.ua
  Відзняти відео та розмістити, це відео на сервісі YOUTUBE.
  Запитання: 1). Ми не можемо розмістити через адміністративну сторінку ( бо досі не маємо логін і пороль для входу;
  2) Активувати конкурс через модераторськую сторінку теж не маємо можливості ( бо досі не маємо логін і пороль для входу. Підкажіть , які наші дії далі? Дякуємо!!!

 79. Доброго вечора, скажіть будь ласка, для участі у конкурсі потрібно відправляти свої матеріали на перевірку у обласний департамент освіти, чи можна самостійно публікувати сійї матеріал?

  1. Адміністратор сайту

   Самостійно. Обласний департамент освіти обирає один з десяти, що набрали найбільшу кількість голосів.

 80. Доброго вечора! У мене схожа ситуація з попередньою. На даний момент я працюю з дітками молодшого дошкільного віку, але маю доробки (в тому числі і відеоматеріали) роботи зі старшими дошкільниками. Чи маю я право взяти участь у фестивалі? Наперед вдячна)))ДНЗ 167, м. Львів

 81. Маслій Тетяна Володимирівна

  Доброго вечора, напишіть, будь ласка, чи можу я прийняти участь у фестивалі якщо на даний момент процюю з дітьми молодшого дошкільного віку (І молодша група)?
  І якщо так, то я маю розробити конспект заходу на свою вікову групу із презентацією або відео. Чи розробити конспект заходу розрахованого на дітей старшого дошкільного віку але без відео?

   1. 30260 – (25.04.2016)1000 голосов за день!
    МАТЕМАТИКА!!!! 1000/1440 минут (24 Час * 60минут – сутки!!!) 1 голос – каждые 1,44 минуты, без учета сна.
    КОГДА БУДУ СНЯТЫ ГОЛОСА?