Фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English»

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МОЖЕ ВЗЯТИ ОДНОЧАСНО УЧАСТЬ ТІЛЬКИ В ОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

(якщо ваш навчальний заклад бере участь в фестивалі­-огляді «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників» – ви зможете взяти участь в цьому фестивалі після 30 квітня)

Шановні учасники конкурсу та бажаючі проголосувати!
При голосуванні НЕ треба користуватись поштовими сервісами країни-агресора, а саме:
@mail.ru; @bk.ru; @inbox.ru; @list.ru; @mail.ua, оскільки вони блокують
наші листи-відповіді, що містять посилання для зарахування вашого голосу.

heВідповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України (далі – МОН) на 2016 рік у рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English». Мета заходу – забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.

Для участі у фестивалі-огляді запрошуються педагоги дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності (за бажанням). Матеріали подаються на платформу проведення заходу – Освітній портал «Педагогічна преса».

Подані матеріали братимуть участь у відкритому голосуванні до 10 червня 2016 року включно. Проголосувати можна один раз за будь-якій дошкільний навчальних заклад із будь-якого регіону України.

Правила розміщення матеріалів для участі в фестивалі

Участь у фестивалі може взяти лише одна робота від одного дошкільного навчального закладу. Робота (конспект) публікується один раз і зміни до роботи не приймаються (орфографічні помилки, невірні дані тощо залишаються до кінця голосування), тому просимо уважно поставитись до оформлення конспекту.

Для участі необхідно:

1) Написати конспект (за обраною темою з листа МОН) та надіслати його на адресу
festival@pedpresa.com.ua (альтернативна e-mail адреса: pedpresa.festival@gmail.com)  (У темі листа зазначити: Конспект на фестиваль).
Конспект приймається тільки у форматі MS Word – .doc або .docx
У конспекті може бути виключно текст. Усі зображення та фотографії будуть проігноровані. Правила оформлення конспекту подані нижче.

2) Відзняти відео ( або конвертувати презентацію у відео – інструкція далі ) та розмістити це відео на сервісі YOUTUBE (будь-які інші сервіси автоматично позбавляють вас можливості брати участь у фестивалі).

3) Якщо ваш заклад раніше брав участь у фестивалі “Україна – рідний край”, відповідальній особі Вашого закладу достатньо перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані раніше логін і пароль. Змінити дані (перевірити всі поля) та додати посилання на відео з YOUTUBE. Усі фото та картинки, які ви хотіли розмістити в конспекті, – можна розмістити тут.

Якщо ваш заклад не брав участі у фестивалі або ви забули/загубили пароль – треба надіслати листа на адресу festival@pedpresa.com.ua (з темою листа “Реєстрація”).
У листі повинні бути вказані:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом, областю і районом);
 • телефон (міський – із міжміським кодом формат +38 04834 45630) (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові і посада відповідальної особи (не публікується);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи (не публікується);
 • електронна адреса закладу – на неї буде висилатися логін та пароль, вона має збігатися з адресою, з якої надіслано листа (не публікується).

Якщо все зроблено вірно – Ви отримаєте листа з таким текстом: Дякуємо. Освітній портал “Педагогічна преса” отримав Вашого листа. Дані будуть опрацьовані та опубліковані на порталі з дотриманням черги.

Пізніше ще одного листа – де буде вказано логін та пароль для входу на сторінку
http://nz.pedpresa.com.ua/edit.

 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari) повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

Заповнити поля профілю.
Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)
Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.

 


ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ КОНСПЕКТУ
тільки текст

(У конспекті не повинно бути жодних графічних елементів – всі вони проігноруються, якщо потрібно додати фото або малюнок, ви можете додати їх на сторінку свого закладу (малюнок вище (до 4 шт.), або додати їх у відео)
Обов’язкові компоненти конспекту:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом та областю і районом);
 • телефон (міський – з міжміським кодом формат +38 04834 45630);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу;
 • прізвище, ім’я та по батькові та посада автора (групи авторів);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи;
 • назва конспекту;
 • мета;
 • текст.

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК КОНВЕРТУВАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ У ВІДЕО.

Для Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Festival_PowerPoint_00

 

 

 1. Створіть презентацію.
 2. (Необов’язково). Записування та додавання дикторського тексту і хронометражу до показу слайдіві Перетворення вказівника миші на лазерний вказівник.
 3. Збережіть презентацію.
 4. На вкладці Файлвиберіть команду Зберегти та надіслати.
 5. У розділі Зберегти та надіслативиберіть пункт Створити відеозапис.
 6. Щоб відобразити всі параметри якості та розміру відео, у розділі Створити відеозаписклацніть стрілку вниз поруч із параметром Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
 7. Виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Щоб створити високоякісне відео великого розміру, виберіть пункт Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
  • Щоб створити відео середнього розміру та якості, виберіть пункт Інтернет і DVD.
  • Щоб створити відео з низькою якістю найменшого розміру, виберіть пункт Переносні пристрої.

ПОРАДА    Випробуйте ці пункти, щоб дізнатися, які параметри якості відповідають вашим потребам.

 1. Клацніть стрілку вниз поруч із параметром Не використовувати записаний хронометраж і дикторські текстита виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Якщо ви не записували й не хронометрували дикторський текст і рухи лазерного вказівника, виберіть пункт Не використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.

ПОРАДА    Час показу одного слайда за замовчанням становить 5 секунд. Щоб змінити це значення, скористайтеся стрілками вгору або вниз, розташованими праворуч від параметра Тривалість кожного слайда в секундах, щоб збільшити або зменшити тривалість показу.

 • Якщо ви записали й хронометрували дикторський текст і рухи вказівника, виберіть пункт Використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.
 1. Натисніть кнопку Створити відео.
 2. У поле Ім’я файлувведіть ім’я файлу відео, вкажіть папку, в якій він зберігатиметься, і натисніть кнопку Зберегти. Перебіг створення відео можна відстежувати в рядку стану внизу екрана. Це може тривати до кількох годин (залежно від тривалості відео й складності вмісту презентації).

ПОРАДА    Створення довгих відео можна налаштовувати на ніч. Таким чином вони вранці будуть готові.

 1. Щоб відтворити щойно створене відео, перейдіть до призначеної папки та двічі клацніть файл.

 

Які частини презентації не ввійдуть до складу відеозапису?

До складу відео, створеного за допомогою програми PowerPoint, не буде додано наведені нижче елементи.

 • Об’єкти мультимедіа, вставлені в попередніх версіях програми PowerPoint. Щоб додати такі об’єкти, треба перетворити або оновити їх.

ПОРАДА   Наприклад, якщо об’єкти мультимедіа вставлено за допомогою програми PowerPoint 2007, вони будуть пов’язані та відтворюватимуться в презентації. Проте в разі експортування файлу як відео пов’язані об’єкти мультимедіа видаляються.   Файл можна перетворити на новий формат (для цього треба відкрити вкладку Файл, і в розділі Відомості вибрати команду Перетворити) або клацнути правою клавішею миші об’єкт мультимедіа та вибрати команду оновлення, і файл буде вбудовано й експортовано належним чином.

 • Об’єкти мультимедіа QuickTime (якщо не інстальовано код ffdShow програвача QuickTime від стороннього постачальника), що потребують виконання оптимізації для сумісності
 • макроси;
 • елементи управління OLE/ActiveX

 

Для тих у кого немає Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Робимо презентацію в PowerPoint, зберігаємо її.

Увага! При онлайн-конвертуванні слід робити презентацію якомога простішою, без додаткової анімації на слайді. Слід тільки оформити слайди та налаштувати зміну слайдів за бажанням.

 

Далі переходимо за посиланням:

http://video.online-convert.com/ru/convert-to-avi

Festival_PowerPoint_10

 

Завантажуємо файл в онлайн-конвертер:

Тиснемо «Выберите файл»

Festival_PowerPoint_11

 

вибираємо презентацію, тиснемо «Открыть»

Festival_PowerPoint_12

 

Далі нічого не змінюємо, тиснемо «Преобразовать файл»

Festival_PowerPoint_13

 

Чекаємо.

Festival_PowerPoint_14

 

Після цього відеофайл повинен автоматично завантажитись. Якщо завантаження не відбулось, тиснемо на напис «прямую ссылку».


 

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕО НА YOUTUBE.COM

Щоб ви могли додати своє відео на хостинг YouTube, у вас повинен бути обліковий запис Google.

Далі:

1. Авторизуйтесь в http://youtube.com

2. У правому верхньому куті сайту натисніть кнопку «Завантажити»

Festival_YouTube_01

 

 

3. На наступній сторінці виберіть файли для завантаження: наведіть курсор мишки на стрілочку і клікніть по ній, або перетягніть файли для завантаження у вікно браузера. Переконайтеся, що в параметрах доступу зазначено «Для всіх», як на малюнку:

Festival_YouTube_02

 

 

4. Якщо ви натиснули на стрілку, відкриється вікно з розташуванням файлів і папок на вашому комп’ютері, де слід вибрати той відеоролик, який ви хочете завантажити на YouTube. Вибираємо відео і натискаємо кнопку «Открыть»:

Festival_YouTube_03

 

 

5. Далі почнеться процес завантаження й обробки відео. Поки відео завантажується, у вас є можливість створити заголовок (це назва вашого відео).

Festival_YouTube_04

 

Після закінчення завантаження і обробки відео, натисніть кнопку «Опублікувати».

 

6. На наступній сторінці ви побачите:

Festival_YouTube_05

 

Тут вам треба скопіювати посилання на ваше відео (https://youtu.be/****) та вставити його на сторінку вашого закладу ( http://nz.pedpresa.com.ua/edit).

 

УВАГА! ТИМЧАСОВА альтернативна e-mail адреса: pedpresa.festival@gmail.com


Перед тим як поставити запитання в коментарях  – уважно перегляньте коментарі, можливо відповідь на Ваше запитання вже існує ;)
Будь ласка, запитання щодо конкурсу надсилайте листом: pedpresa.festival@gmail.com

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Адміністратор сайту

   Шановні учасники конкурсу, мапа оновлюється раз на тиждень.
   Чергове внесення змін заплановано на 21 квітня.
   Стежте за оновленнями.

 1. Чумак Світлана Валеріївна

  ДНЗ № м. Бердичева надіслав матеріал 4.05.2016 (конспект, лист повідомлення-реєстрацію, відеоролик в youtube) для участі в фестивалі-огляді досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English».
  Станом на 10.05.2016 не надійшов лист, із логіном та паролем для входу на сторінку закладу.
  Коли очікувати інформацію?

 2. Петренко Тетяна Володимирівна

  Шановні організатори конкурсу!
  Адміністрація “ДНЗ №74″ м. Чернігів надіслала Вам матеріал 24.04.2016 (конспект, лист повідомлення-реєстрацію, розмістила відеоролик в youtube) для участі в
  фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English».

  Станом на сьогодні 06.05.2016 о 16.00 не надійшов лист, де вказано логін та пароль для входу на сторінку нашого закладу.
  Скажіть будь-ласка, коли очікувати дану інформацію?

  З повагою

  Дякуємо за відповідь!

 3. Селіванова Світлана

  Шановні організатори конкурсу!
  Адміністрація Первомайського ДНЗ №24 “Гвоздичка” (Миколаївська обл.)надіслала Вам матеріал 30.04.2016 (конспект, лист повідомлення-реєстрацію, розмістила відеоролик в youtube) для участі в
  фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English».
  Станом на сьогодні 06.05.2016 о 10.41 не надійшов лист, де вказано логін та пароль для входу на сторінку нашого закладу.
  Скажіть будь-ласка, коли очікувати дану інформацію?
  З повагою,адмiнiстрацiя ДНЗ №24 “Гвоздичка”
  Дякуємо за відповідь!

 4. Селиванова Светлана Николаевна

  Шановні організатори конкурсу!!!!
  Адміністрація Первомайського дошкільного закладу ясла-садка №24 “Гвоздичка” (Миколаївська обл.) надіслала Вам матеріал 30.04.2016 року (лист-повідомлення -реєстрація, конспект, розмістили відеоролик в youtbe) для участі в фестивалі-огляді кращого досвіду з навчання англійської мови у дошкільному закладі “Hello, English”.
  04.05.2016 ми повторно надіслали лист-повідомлення -реєстрація, дзвонили по тел. 044563711, але відповіді не було.
  Станом на сьогодні 05.05.2016 року о 10.12 не надійшов лист, де вказано логін та пароль для входу на сторінку фестивалю-огляду.
  Скажіть будь-ласка, коли очікувати дану інформацію?
  З повагою Селіванова С.М.

 5. Озёрная Наталия Николаевна

  Шановні організатори конкурсу!
  Адміністрація Кiровоградського ДНЗ #37 ЛАСТIВКА надіслала Вам матеріал 29.04.2016 (конспект, лист повідомлення-реєстрацію, розмістила відеоролик в youtube) для участі в
  фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English».
  Станом на сьогодні 04.05.2016 о 13.00 не надійшов лист, де вказано логін та пароль для входу на сторінку нашого закладу.
  Скажіть будь-ласка, коли очікувати дану інформацію?
  З повагою,адмiнiстрацiя ДНЗ #37 ЛАСТIВКА
  Дякуємо за відповідь!

 6. Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо наш ДНЗ брав участь у конкурсі з екологічного виховання, а він вже закінчився, чи може дошкільний заклад брати участь в конкурсі “Hello, English”

  1. Адміністратор сайту

   Так.
   Але зверніть увагу на оголошення, опубліковане на сторінці фестивалю:
   “Шановні учасники Фестивалю-огляду «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників», які бажають узяти участь у Фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English», будь ласка, не змінюйте відео та посилання на конспект протягом 5 днів.
   За цей час обласні управління освіти визначать фіналістів від області.”

 7. Шановні організатори конкурсу!
  Адміністрація КЗ “ДНЗ №272″ надіслала Вам матеріал 15.04.2016 (конспект, лист повідомлення-реєстрацію, розмістила відеоролик в youtube) для участі в
  фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English».

  Станом на сьогодні 19.04.2016 о 16.00 не надійшов лист, де вказано логін та пароль для входу на сторінку нашого закладу.
  Скажіть будь-ласка, коли очікувати дану інформацію?

  З повагою, адміністрація КЗ “ДНЗ №272″

  Дякуємо за відповідь!

  1. Адміністратор сайту

   Відкрите голосування триватиме до 10 червня. Можна зареєструватись навіть у переддень, проте що раніше ви зареєструєтесь, то більше голосів зможете отримати.

 8. Доброго дня, чи можлива заміна відео на час голосування? або зняття кандидатури , ануляція, та розміщення нового відео як нового конкурсанта?

   1. Не могу найти свое видео! Все отослано на адреса, которые были указаны!!И разве в конкурсе было указано, то можно менять видео???Это прямое нарушение !!! И, что оценивается – видео самого урока или “Красивая” презентация???Потому то на,мое мнение, все будут менять видео из-за красивых презентаций и спец эффектов!!!И по сути урок не оценится!!!!

    1. Адміністратор сайту

     Із цим питанням зверніться, будь ласка, листом на електронну пошту: pedpresa.festival@gmail.com
     Не забудьте зазначити повну адресу та назву вашого закладу, щоб було зрозуміло про який ДНЗ ідеться.

  1. Адміністратор сайту

   Достатньо одного учасника. На Hello English зареєструвалися вже 11 учасників. Незабаром буде статистика.

 9. скажіть будь ласка,чи можна буде завантажити відео пізніше 21 березня і які граничні терміни подачі матеріалів на конкурс

 10. підкажіть будь-ласка, чи можна надіслати декілька матеріалів; урок, презентацію, відео заходу, чи лише один ?
  дякую

 11. Доброго дня!Наш дошкільний заклад вперше бере участь у конкурсі. Нам потрібно до 21.03 надсилати лист про реєстрацію. Чи вже як для всіх вдень дати? На якому сайті я зможу зареєструватись? Дякую!

 12. Доброго дня! Підкажіть, як відмітити участь у конкурсі “Hello, English”, якщо на сторінці ДНЗ в переліку конкурсів лише “калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання”? Дякую.

 13. добрый день! хочу принять участие в конкурсе, но не могу найти перечень конспектов. подскажите пожалуйста, где нужно искать.
  спасибо

  1. Адміністратор сайту

   Вам потрібно зайти на сторінку ДНЗ, після перейти за посиланням (до конспекту цього ДНЗ). Окремий перелік конспектів – відсутній.