0 1219
Прагни! Дивуй! Перемагай! Листопад 18th, 2013 Погорєлов Дмитро

Ваша дитина має унікальний талант, феноменальну інтуїцію чи пам’ять, дар передбачення, чутливість до енергетики або надзвичайний фізичний розвиток? Їй від 4-х до 13 років? Тоді ви маєте можливість взяти участь у Всеукраїнській премії «Диво-дитина».

Конкурс підтримують одразу 6 поважних відомств: Кабінет Міністрів, Міністерство освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту, Мінкультури і туризму, з питань надзвичайних ситуацій, а також Київська міська державна адміністрація та Президент України.

Диво-дітей відзначатимуть у п’яти номінаціях: найрозумніший, найспортивніший, найкреативніший, найдивовижніший, найгероїчніший, повідомляє  офіційний сайт премії. Конкурс проводитимуть за 3 етапи. Спершу журі розгляне анкети, надіслані батьками та оцінить їх за 5-бальною шкалою. Лідери потраплять у другий тур, де заново змагатимуться між собою. На завершальному етапі  діти особисто виступатимуть перед суддями.

Переможці конкурсу одержать диплом, звання та премію – 3500 грн, «срібні фіналісти» – 2500 грн, третє місце – 1500 грн.

Прийом заявок стартував 9 листопада та продовжиться до 15 лютого. Анкети треба надсилати за адресою:  03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *