0 1558
89 фахівців зголосились працювати над удосконаленням навчальних програм, – МОН Лютий 12th, 2015 Погорєлов Дмитро

Міністерство освіти і науки інформує, що на запрошення долучитися до роботи над удосконаленням чинних навчальних програм для учнів 5 – 9 класів основної школи отримано пропозиції від 89 фахівців.

Графік проведення установчих засідань робочих груп, місце проведення та контактні телефони додаються.

Список осіб, які виявили бажання долучитися до роботи над розвантаженням навчальних програм

1. Шевченко Галина Ігорівна – посада не зазначена – українська мова та література;

2. Качан Вікторія Олександрівна – керівник навчального центру «Навігатор» – українська мова та література;

3. Юлдашева Людмила Петрівна – методист Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради Черкаської області – світова література;

4. Аристова Людмила Сергіївна – к.пед.н., доцент, доцент кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, Миколаївський ОІППО – музичне мистецтво;

5. Ліскович Олена Володимирівна – к.пед.н., доцент кафедри природничо-математичної освіти, Миколаївський ОІППО – фізика, астрономія;

6. Веліховська Алла Борисівна – к.пед.н., доцент кафедри природничо-математичної освіти, Миколаївський ОІППО – математика;

7. Мирнінко Ірина Григорівна – методист лабораторії методики суспільствознавчих дисциплін, Миколаївський ОІППО – правознавство;

8. Компанієць Валентина Григорівна – методист лабораторії профільного навчання, Миколаївський ОІППО – трудове навчання, технології, креслення;

9. Вельбовець Галина Григорівна – кандидат філологічних наук, учитель вищої категорії, Школа екстернів м. Києва, – українська мова та літератури, зарубіжна література;

10. Рачинська Інга Миколаївна – вчитель Дубенського НВК “школа – гімназія” – хімія, біологія;

11. Ярмак В’ячеслав Олександрович – вчитель математики – математика;

12. Калюжна Маргарита – НВК “Кіровоградський Колегіум” – англійська мова;

13. Наровлянський Олександр Данилович – заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді МОН з навчально-методичної роботи, за сумісництвом – вчитель правознавства спеціалізованої школи № 124 м.Києва – правознавство;

14. Євген Романюк – учитель української мови та літератури СЗШ № 22 м.Львова, заслужений вчитель України – українська мова та література;

15. Микола Заремський – посада не зазначена – трудове навчання;

16. Лакіза Олексій Миколайович – доцент кафедри управління освітою КНЗКОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», к.п.н., доцент, майстер спорту – фізична культура;

17. Коровай Максим Валерійович – учитель світової літератури І категорії Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2014» у номінації «Світова література» – світова література;

18. Пометун Олена Іванівна – завідувач відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор – історія;

19. Мороз Петро Володимирович – старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – історія;

20. Власов Віталій Сергійович – старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – історія;

21. Ремех Тетяна Олексіївна – старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – правознавство;

22. Крячко Іван Павлович – науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України – природознавство;

23. Надтока Олександр Федорович – провідний науковий співробітник відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – географія;

24. Назаренко Тетяна Геннадіївна – головний науковий співробітник відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник – географія;

25. Голуб Ніна Борисівна – завідувач відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор – українська мова;

26. Сидоренко Вікторія Вікторівна – провідний науковий співробітник відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук – українська мова та література;

27. Матяш Надія Юріївна – провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – біологія;

28. Засєкіна Тетяна Миколаївна – провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – фізика;

29. Головко Микола Васильович – провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – фізика;

30. Лапінський Віталій Васильович – провідний науковий співробітник відділу інформатичної та математичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – інформатика;

31. Глобін Олександр Ігорович – провідний науковий співробітник відділу інформатичної та математичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – математика;

32. Васильєва Дар’я Володимирівна – науковий співробітник відділу інформатичної та математичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук – математика;

33. Снєгірьова Валентина Василівна – старший науковий співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук – інтегрований курс «Література» для ЗНЗ з навчанням російською мовою;

34. Курач Лариса Іванівна – завідувач відділом навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інститут педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, кандидат педагогічних наук – російська мова для ЗНЗ з навчанням російською мовою та російська мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою (1 рік навчання з 5 класу);

35. Фідкевич Олена Львівна – старший науковий співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат філологічних наук – російська мова для ЗНЗ з навчанням російською мовою та російська мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою (1 рік навчання з 5 класу)

36. Лещук Роман Миколайович – учитель трудового навчання вищої категорії, учитель-методист закладу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради» – трудове навчання;

37. Охредько Олег Едуардович – вчитель історії та суспільствознавства м. Бердянськ, Запорізька обл. – історія;

38. Костюк Жанна Василівна – учитель-методист Хмільницької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 Вінницької області – світова література;

39. Гученко Ольга Василівна – учитель української мови та літератури та світової літератури – українська мова та література;

40. Голяс Світлана Євгенівна – учитель-методист Козівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 Тернопільської області – світова література;

41. Вішнікіна Любов Петрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – географія;

42. Тіхоненко Світлана Олегівна – учитель-методист гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області – світова література;

43. Семенюк Олена Олександрівна – учитель світової літератури Скандинавської гімназії м.Києва – світова література;

44. Шабанов Дмитро Андрійович – кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та екології тварин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, заступник декана біологічного факультету з наукової роботи – біологія;

45. Бондар Тарас Сергійович – старший викладач кафедри виховання та розвитку особистості КВНЗ Харківська академія неперервної освіти – фізична культура;

46. Тарасенко Олена Сергіївна – Київський коледж економіки управління при Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана – світова література;

47. Тихонова Тетяна Валентинівна – кандидат педагогічних наук, доцент Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, співавтор посібників з інформатики та навчання інформатики – інформатика;

48. Захар Ольга Германівна – вчитель-методист, завідувач лабораторії інноваційного розвитку та дистанційної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, співавтор посібників для учнів з інформатики – інформатика;

49. Хляпова Ілона – вчитель фізики Запорізької гімназії № 31 – фізика;

50. Козорог Олександра – вчитель історії гімназії № 11 м. Дніпродзержинськ – історія;

51. Пастушенко Роман Ярославович – завідувач Кабінету розвитку освіти Львівського ОІППО – історія;

52. Пітерська Олена В’ячеславівна – учитель-методист Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 18 Київської області – світова література;

53. Новосьолова Валентина Іванівна – старший науковий співробітник лабораторії навчання української мови Інституту педагогіки НАПН України – українська мова;

54. Дмитренко Галина Кононівна – вчитель української мови і літератури гімназії «Троєщина» – українська мова;

55. Ткаченко Дана Анатоліївна – старший науковий співробітник відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Інституту модернізації змісту освіти – світова література;

56. Горяінов Анатолій Якович – вчитель фізкультури Норинської ЗОШ І – ІІІ ст. Овруцького району Житомирської області – фізична культура;

57. Миляник Андрій Іванович – заступник директора Львівського ОІППО – математика;

58. Хамуляк Степан Богданович – начальник навчально-методичного відділу Львівського ОІППО – історія;

59. Бердо Рита Валентинівна – державний навчальний заклад «Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу», викладач хімії – хімія;

60. Шевченко Галина – співробітник Інституту філології – українська мова та література;

61. Міщенко Олена Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент Інституту філології – українська мова та література;

62. Орлова Ольга Василівна – доцент кафедри світової літератури Полтавського національного університету імені В. Г. Короленка – світова література;

63. Ковальова Людмила Леонідівна – старший викладач кафедри гуманітарної освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» – польська мова;

64. Касім Галина Юріївна – доцент кафедри загального та слов’янського мовознавства філологічного факультету Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, кандидат філолог наук – польська мова;

65. Яковенко Людмила Іванівна – доцент загального та слов’янського мовознавства філологічного факультету Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова кандидат філологічних наук – польська мова;

66. Беспаленко Дар’я Ігорівна – аспірантка кафедри світової літератури Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова – польська мова;

67. Бучацька Тетяна Григорівна – начальник Одеської філії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти – польська мова;

68. Ковальова Людмила Леонідівна – старший викладач кафедри гуманітарної освіти Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» – література (польська та світова);

69. Гірний Олег Ігорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти Львівського ОІППО – природознавство;

70. Друзь Світлана Зіновіївна – вчитель біології Буської гімназії – біологія;

71. Зінкевич Мирослав Володимирович – старший викладач кафедри природничо-математичної освіти Львівського ОІППО – географія;

72. Кіяшко Романа Миронівна – методист кабінету розвитку освіти Львівського ОІППО – польська мова;

73. Костюк Ірина Альбертівна – методист кабінету розвитку освіти Львівського ОІППО – всесвітня історія;

74. Максимович Зоряна Юріївна – викладач кафедри природничо-математичної освіти Львівського ОІППО – фізика;

75. Олійник Валентина Миколаївна – вчитель біології Львівської правничої гімназії – біологія;

76. Пастушенко Наталія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти, заступник директора Львівського ОІППО – українська мова та література;

77. Савчин Марія Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти Львівського ОІППО – хімія;

78. Дяків Василь Григорович – вчитель історії Заліщицької державної гімназії Тернопільської області – історія;

79. Сергійчук Юліанна Павлівна – методист кабінету освіти національних спільнот Закарпатського ОІППО – словацька мова;

80. Сіманько Олексій Олександрович – методист районного методичного кабінету відділу освіти Саксаганської районної у місті Кривому Розі ради – хімія;

81. Зінчук Вадим Миколайович – викладач фізики та фізичного практикуму Київського природничо-наукового ліцею 145 – фізика;

82. Моренчук Тетяна Анатоліївна – вчитель історії Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука – історія;

83. Дзигаленко Людмила Миколаївна – вчитель «Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради» – трудове навчання;

84. Туряниця Вікторія Георгіївна – учитель-методист Свалявської гімназії Свалявської районної ради Закарпатської області – світова література;

85. Ситник Елла – вчитель історії та суспільних дисциплін СЗШ № 250 м.Києва – історія;

86. Вербицька Поліна – доктор педагогічних наук, професор – історія;

87. Самойленко Павло Васильович – кафедра хімії в ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент – хімія;

88. Хом’як Олена Броніславівна – методист вищої категорії відділу науково-методичного забезпечення змісту освіти ЗНЗ з навчанням російською мовою та іншими мовами національних меншин та освітніх зв’язків з діаспорою відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти ІІТЗО – російська мова;

89. Олександр Войтенко – координатор освітніх проектів у всеукраїнській програмі «Розуміємо права людини» – історія.

 

Графік проведення засідань робочих груп із розвантаження чинних навчальних програм

Інтегрований курс “Література” (російська та світова):

17.02.2015, 11:00 – Міністерство освіти і науки України, (м. Київ, проспект Перемоги, 10, vip-зала), конт.тел.: 481 – 47 – 59, Кошкіна Ж.О.

Ромська мова:

17.02.2015, 11:00 – Південноукраїнський національний університет імені К.Д.Ушинського, кафедра української мови (м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26), конт. тел.: 063 – 25 – 27 – 180, Бучацька Т.Г.

Словацька мова і література:

18.02.2015, 14:00 – Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти (м.Ужгород, вул. Волошина, 35), конт. тел.: (03122) 3 – 52 – 43, Сергійчук Ю.П.

Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з російською та українською мовами навчання:

19.02.2015, 14:00, Міністерство освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10, зала колегії); конт. тел.: 481 – 47 – 59, Кошкіна Ж.О.

Гагаузька мова:

21.02.2015, 10:00, Болградський РМК (Одеська область, м. Болград, вул. Терещенка, 65): конт.тел.: 063 – 25 – 27 – 180, Бучацька Т.Г.

Болгарська мова:

03.03.2015, 10:00 – Одеський інститут удосконалення учителів (м. Одеса, вул. Нахімова, 8); конт. тел.: (048) 72 – 94 – 112, Бузіян Н.С.

Українська мова і література:

16.02.2015, 15:00 – Міністерство освіти і науки України (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала), конт. тел.: 481 – 47 – 59

Світова література:

18.02.2015, 15:00 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала), конт. тел.: 481 – 47 – 59

Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою:

23.02.2015, 15:00 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, VIP-зала), конт. тел.: 481 – 47 – 59

Українська мова для навчальних закладів з навчанням угорською, польською, молдовською, румунською мовами:

25.02.2015, 14:00 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала), конт. тел.: 481 – 47 – 59

Історія:

13.02.2015, 14:30 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала), конт. тел.: 481 – 47 – 60

Фізика:

13.02.2015, 10:00 – Президія Національної академії педагогічних наук України (м.Київ, вул. Артема,52-А, к. 308). Керівник групи: Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар відділення загальної середньої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України. Відповідальна за проведення: Шиховцева Людмила Євгенівна, методист відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Конт. тел.: 248 – 21 – 61.

Біологія:

17.02.2015, 12:00 – Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України (м. Київ, вул. Артема, 52-Д, к. 319). Керівник групи: Козленко Олександр Григорович. Відповідальна за проведення: Белявська Олена Вікторівна. Конт.тел.: (044) 248 – 21 – 61

Хімія:

19.02.2015, 11:00 – Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України (м. Київ, вул. Артема, 52-Д, к. 319). Керівник групи: Величко Людмила Петрівна. Відповідальна за проведення: Дубовик Олена Анатоліївна. Конт.тел.: (044) 248 – 21 – 61

Фізична культура:

19.02.2015, 14:30 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала (3 поверх)), конт.тел.: (044) 248 – 21 – 61 Дерев’янко Вікторія Василівна.

Математика:

24.02.2015, 15:00 Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала (3 поверх)), конт.тел.: (044) 248 – 21 – 61 Паньков Андрій Вікторович.

Інформатика:

25.02.2015, 14:30 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, зала колегії (1 поверх)), конт.тел.: (044) 248 – 21 – 61 Паньков Андрій Вікторович.

Іноземна мова:

13.02.2015, 11:00 – Міністерство освіти і науки України, (м.Київ, проспект Перемоги, 10, актова зала (3 поверх)), конт.тел.: (044) 481 – 47 – 61 Коваленко Оксана Ярославівна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *