0 687
Учень із Сум – у десятці найкращих водіїв України Серпень 21st, 2015 Юлія Осіння

Учень Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Сергій Гужва посів 10 місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С», що відбувся 2 червня 2015 року на базі ДНЗ  «Ніжинський професійний аграрний  ліцей» Чернігівської області.

На обласному етапі конкурсу водіїв учень Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту посів 1 місце та отримав честь представляти свій регіон на рівні держави.

У програмі Всеукраїнського конкурсу було передбачено проведення конкурсних етапів, які складаються з  теоретичної та  практичної частин, а також урочистості та культурна програма.

Сергій Гужва зміг достойно презентувати своє місто та область. «Загалом я своїм виступом задоволений. Головне, що цей конкурс був у моєму житті. Для мене велика честь представляти рідну область на такому високому рівні. Це довіра, за яку я дуже вдячний», – коментує свою участь у конкурсі Сергій.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту незмінно підтверджує якість професійної освіти, перебуває в постійному розвитку та удосконаленні, аби учні мали змогу отримати справді гідну професійну підготовку.

За повідомленням прес-центру Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *