2 5258
Розширене засідання Комітету з питань науки і освіти. Проект закону України “Про освіту” Листопад 26th, 2015 Погорєлов Дмитро

Сьогодні, 25 листопада, о 15:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. 

На засідання запрошені народні депутати України, представники міністерств та відомств, громадських організації, освітніх установ та навчальних закладів.

Переглянути відео можна буде в день трансляції та пізніше на цій сторінці.

 

Презентація Міністра освіти і науки України Сергія Квіта:
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. В Фінляндії школи не перевіряються, діяльність вчителів оцінюється не кількіст’ю вчених , а кылькістю соціально нормальних людей які вийшли з школи.

  2. Зробили розмежування між бюджетами позашкільної освіти і освіти, а до кінця роботу не довели:бухгалтера не знають як прораховувати ціну оренди по договору для тих,хто має гуртки у школах…не хочуть платити….”Оптимізують” шляхом забирання гуртків зі шкіл в будинки БДЮТу і ДЮСШ, які часто не можуть стільки вмістити…Хай не “триндять” там багато язиками, а візмуться за конкретну роботу.Підключать юристів і вироблять механізм оплати і дадуть примірні зразки договорів, аби люди не боялися перевіряючих органів.Чому я маю платити за воду і тепло в класі, коли у мене тільки лампочка, а опалення централізоване?Звідки стільки підрахуїв розвелося? Їх що там-конвеєром випускають?Закон-для-людини,а не людина-для -закону.