0 1386
Уманський НУС – учасник проекту «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної с/г мережі» Січень 18th, 2016 Юлія Осіння

Кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва спільно з Одеським обласним агентством реконструкції та розвитку проведено в м. Умані інформаційний захід із метою поширення результатів діяльності проекту «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі» (MIS-ETC 1687).

У рамках заходу відбувся семінар «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки», було презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007–2013». Головна мета проекту – підвищення продуктивності та конкурентоспроможності сільськогосподарського сектора за рахунок збільшення контрактів партнерів по обидві сторони кордону.

2Викладачі факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва взяли активну участь у зазначеному заході. Під час заходу розглядалися наявні можливості отримання експортної підтримки від українських та іноземних інституцій в Україні, велика кількість відкритих електронних джерел, що допомагають з’ясувати вимоги до продукції (обов’язкові та добровільні стандарти), знайти потенційного закордонного партнера тощо.

Також обговорювалися створені в рамках Проекту інструменти, метою яких є формування транскордонної сільськогосподарської мережі, що об’єднає та надасть можливість для співробітництва сільгоспвиробникам України, Румунії та Республіки Молдова. До таких інструментів належать: будівництво Агропромислового логістичного парку, створення в межах реконструйованого сільськогосподарського ринку в м. Ботошань (Румунія) презентаційного куточку «Зроблено в прикордонній зоні» та запуск транскордонного онлайн-майданчика.

Експертом семінару був Олег Мірошніченко, випускник магістеріуму «Києво-Могилянської Академії», Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010–2013). Відібраний тренер з експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID ), автор двох популярних книг для українських експортерів.

Дякуємо Odessa Regional Agency for Reconstruction and Development за цікавий семінар і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

За інформацією Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *