0 1117
Викрито земельні махінації посадових осіб одного з державних університетів Дніпропетровщини Лютий 3rd, 2016 Погорєлов Дмитро

Співробітники Управління захисту економіки задокументували злочинну діяльність посадових осіб одного з державних університетів Дніпропетровщини. Про це повідомляє прес-центр УЗЕ Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Установлено, що в 2013 році між університетом та одним товариством було укладено договір оренди земельної ділянки площею понад 1,5 тисячі гектарів під вирощування сільськогосподарських культур (соняшника). Вказана земельна ділянка була передана в оренду незаконно, з порушенням процедури передачі у встановленому законом порядку.

Окрім того, підприємство, згідно з договором, повинно було сплачувати компенсацію понесених сільськогосподарських витрат на відновлення земельної ділянки із розрахунком: щорічна сплата відповідної компенсації 400 гривень за 1 га землі. Проте зазначена компенсація в період із 2013 року по теперішній час не сплачена.

Таким чином, попередня сума завданих збитків державі, вчинених посадовими особами державного університету, становить понад 1,5 мільйона гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом службової недбалості. Наразі слідчі дії тривають, встановлюється остаточна сума збитків, завданих державним інтересам.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *