0 905
У коледжах Запорізького національного університету відбулися випускні вечори Лютий 11th, 2016 Погорєлов Дмитро

Минулого тижня лави фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» поповнилися випускниками Торгового та Економіко-правничого коледжів Запорізького національного університету. Близько сотні випускників цих навчальних закладів отримали затребувані на ринку праці професії за спеціальностями «Виробництво харчової продукції», «Організація виробництва» та «Туристичне обслуговування». Молоді фахівці вже можуть розпочинати свою кар’єру, або – за бажанням – продовжити навчання на старших курсах у Запорізькому національному університеті.

Так, понад 50 студентів завершили своє навчання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ. Почесний гість випускного вечора – заступник директора департаменту, начальник управління загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Захарчук – привітав «чудових випускників найкращого коледжу престижного вітчизняного університету». Віктор Миколайович знає про якість освіти в ЗНУ на власному досвіді – він також випускник цього вишу.

Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова згадала про досягнення коледжу за роки його існування: заснований рішенням адміністрації ЗНУ у 2008 році, на сьогодні він налічує 10 спеціальностей на денному відділені, за якими навчається понад 900 студентів.

Проректор із науково-педагогічної роботи ЗНУ, професор Володимир Волков привітав випускників з отриманням дипломів, що засвідчує успішне завершення навчання в коледжі та здобуття престижної професії, й висловив сподівання, що більшість із них продовжать навчання у виші вже як студенти факультетів менеджменту та фізичного виховання. Також Володимир Петрович разом із директором коледжу Оленою Грибановою вручив дипломи з відзнакою та золоті медалі п’ятьом кращим цьогорічним випускникам ЕПК: Крістіні Скориченко, Владиславу Проценку, Вікторії Ляшенко, Ользі Омельяненковій та Наталі Ступко.

Випускників Торгового коледжу привітав проректор ЗНУ з наукової роботи ЗНУ, професор Геннадій Васильчук. Він поздоровив випускників з отриманням дипломів і наголосив на тому, що їхнє навчання від сьогодні не завершується, адже освіта триває впродовж життя. Геннадій Миколайович побажав випускникам бути оптимістами і, попри життєві перешкоди, завжди йти до своєї мети.

Директор Торгового коледжу ЗНУ Олександр Олійник у своїй промові зазначив, що навчання в коледжі закінчили 28 студентів. Він радо привітав їх зі святом і побажав не забувати про рідний навчальний заклад, двері якого завжди для них відчинені.

Варто зазначити, що четверо студентів Торгового коледжу отримали дипломи з відзнакою та Почесні грамоти за високі досягнення в навчанні. Йдеться про Аліну Думбасар, Валентина Москівця, Олега Мєдвєдєва та Олену Міщенко.

Випускники щиро дякували викладачам, батькам і кураторам за підтримку й розуміння. А організатори заходів подбали про урочисту й водночас затишну атмосферу свята. Офіційну частину вдало доповнили хореографічні й вокальні номери у виконанні представників різних курсів і спеціальностей коледжів.

Прес-центр ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *