0 1242
Варшавські студенти побували у Львівській політехніці, де зробили «Крок до України» Квітень 22nd, 2016 Педагогічна Преса

Днями в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар і майстер-клас з українознавства для студентів, які вивчають україністику у Варшавському університеті.

Під час відкриття семінару гостей із Варшави привітав проректор із науково-педагогічної роботи університету Роман Корж та директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська. Від імені польської делегації виступила Зузанна Барц, яка розповіла про українознавчі студії у Варшавському університеті, зацікавлення студентів і висловила подяку колективу інституту за надану можливість більше дізнатися про сучасну Україну.

Наукові співробітники інституту Галина Темник та Богдан Сиванич презентували гостям навчальний сайт «Крок до України» та Літню школу українознавства «Крок до України».

Для варшавських студентів організували екскурсію історичним головним корпусом «Львівської політехніки», під час якої вони оглянули галерею портретів ректорів університету, відвідали актову залу та вшанували пам’ять професорів, загиблих на Вулецьких пагорбах у 1941 році.

Згодом гості з Польщі відвідали Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, де фахівці-україністи  провели навчальні заняття та семінари з української мови. Під час студій студенти мали змогу більше довідатися про Україну, навчитися нових українських слів і зворотів, взяти участь у цікавих мовних іграх. А на завершення гості відвідали майстер-клас із українських народних танців у Будинку «Просвіти».

            Прес-служба Національного університету
«Львівська політехніка»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *