0 1672
МОН працює над розвантаженням і удосконаленням навчальних програм Квітень 25th, 2016 Юлія Осіння

22 квітня 2016 року міністр освіти і науки України Лілія Гриневич виступила з трибуни парламенту.

Під час Години запитань до Уряду Лілія Гриневич наголосила на важливості роботи над оновленням змісту освіти. «Нова українська школа – це питання перспективи, але вже сьогодні необхідно починати працювати над її оновленим змістом», – зазначила Лілія Гриневич.

За словами міністра, сьогодні шкільні програми потребують розвантаження від необґрунтованої інформації. У програмах необхідно враховувати компетенції, які потрібні дитині для сучасного життя, зокрема критично мислити, аналізувати, працювати в команді, навички фінансової грамотності і підприємництва.

Лілія Гриневич повідомила, що в міністерстві  створені відповідні робочі групи експертів і фахівців з усіх предметів, які розпочинають роботу над  розвантаженням програм і осучасненням змісту освіти.

Окрім цього, Міністерство планує підписати договір про участь України в міжнародному дослідженні Pisa у 2018 році. Завдяки цьому Україна зможе побачити сучасний стан своєї середньої освіти серед інших країн, що входять до організації економічної співпраці і розвитку.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *