0 1640
Понад 400 школярів змагатимуться в обласному етапі військово-патріотичної гри “Сокіл” у Теребовлі Червень 15th, 2016 Погорєлов Дмитро

На базі військово-патріотичного центру «Миротворець» у Теребовлі відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), метою якої є виховання учнівської молоді на звичаях українського козацтва, на засадах національної гідності, самосвідомості та здорового способу життя. Змагання для більше ніж 400 учнів 9-10 і 6-8 класів триватимуть до 17 червня. Про це повідомляє Управління освіти і науки Тернопільської ОДА.

У програмі дитячо-юнацької патріотично-спортивної гри “Сокіл” (для старшокласників), “Джура”(6 – 8 класи): змагання “Рятівник”, стройовий впоряд, збирання і розбирання автомата, стрільба, тактична підготовка, смуга перешкод, теренова гра, перетягування линви, топографічна підготовка тощо.

Церемонія військово-патріотичного заходу розпочалася за українською традицією – покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні в Теребовлі, вшануванням хвилиною мовчання пам’яті всіх загиблих за Українську державу, підняттям Державного Прапора України та внесенням козацького прапора.

Вітали юних учасників заступник голови обласної ради Любомир Крупа, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич, перші особи влади Теребовлянського району, представники народної самооборони, козацтва області, військові, керівники комунальних закладів.

Ганна Зварич, звертаючись до учасників гри «Сокіл» («Джура»), щиро побажала: «…щоб вогник патріотизму, який є нині тут у серці кожного, ви зуміли підтримати і пронести через усе своє життя. Пам’ятайте і дотримуйтеся мудрого заповіту патріарха Йосифа Сліпого, уродженця Теребовлянщини, великого патріота України і духовного борця за Українську державність – «українська молоде, не підлещуйся, не підлягай ні перед ким, а своєю працею твори собі своє майбутнє».

Отець Володимир благословив школярів на успішну, чесну й справедливу спортивну боротьбу та освятив прапори команд.

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) підбиватимуть 17 червня. Переможці представлятимуть Тернопільщину на Всеукраїнському етапі в Одесі.

Під час відкриття гри для підняття козацького духу «Соколів» і «Джур» виступили художні колективи Теребовлянського вищого училища культури.

Довідково

“Сокіл” (“Джура”) є одним із найкращих національних патріотичних виховних заходів ігрової форми, що проводиться системно у формі позакласної роботи. Дитячо-юнацька гра на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїку визвольних рухів, українського козацтва. У програмі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) передбачені такі заходи, що є свідченням твердої волі українського народу, як “Перетягування линви”, туристсько–спортивна смуга перешкод, стрільба, гра “Пластун”, теренова гра, змагання “Рятівник”, гра “Відун”, ватра “У колі друзів”, конкурс біваків (таборування).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *