0 1235
Студенти НАУ проходитимуть льотну практику в Канаді Липень 12th, 2016 Погорєлов Дмитро

Це стане можливим завдяки Угоді про співпрацю, яку уклали Національний авіаційний університет і державний авіаційний Canadore-коледж у рамках  новоствореної Зони вільної торгівлі з Канадою.

Відповідно до угоди канадські партнери підвищуватимуть рівень освіти в НАУ, а українські студенти матимуть змогу проходити льотну практику в Канаді. Крім того, документом передбачена реалізація спільних проектів із розвитку авіаційної інфраструктури.

Довідково

Угоду між Україною та Канадою про створення Зони вільної торгівлі було підписано 11 липня.

Документ підписали перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд.

Як наголосив Президент України Петро Порошенко, Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності негайно, але буде імплементована протягом 7 років.

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо заявив, що для Канади важливо вибудовувати зв’язки з Україною в різних напрямах і галузях, особливо важливо –  зміцнювати економічне партнерство. Крім того, він запевнив, що Канада послідовно підтримуватиме Україну у збереженні суверенітету і територіальної цілісності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *