0 1560
Юні науковці Київської МАН опановуватимуть природничі науки в літній школі Липень 12th, 2016 Погорєлов Дмитро

Для учнівської молоді відділень екології та аграрних наук, хімії та біології Київської Малої академії наук відбулося урочисте відкриття літньої профільної школи на базі оздоровчого табору «Лідер», що в Пущі-Водиці.

Літня школа працює за двома напрямами: популяризація та поглиблене вивчення аспектів природничих наук поєднується з патріотичним вихованням талановитої молоді.

Керівники відділень приготували юним науковцям цілу низку цікавих розважально-пізнавальних заходів. Заходів, кожен із яких був гармонійно вибудованою дидактичною моделлю, що ідеально відповідає завданням виховання в контексті занять літньої школи.

Незабутньою була екскурсія до IZONE. Це – один із найцікавіших проектів креативного та наукового простору сучасності, що єднає представників найбільш різноманітних індустрій і найновітніших напрямів науки. На території павільйонів IZONE працюють: фотолабораторія, літографічна майстерня, студія шовкографії, цифрова майстерня, технологічний потенціал якої дає змогу за допомогою 3D-принтера виготовити майже будь-який макет. Перлиною концепції проекту є те, що всі майстерні працюють у відкритому доступі.

Незабутнім для слухачів літньої профільної школи МАН  було поринання у світ таємничої науки – біології під керівництвом молодшого наукового співробітника відділу молекулярної генетики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України О. Малюти, обговорюючи тему: «Технології штучного запліднення. Або звідки беруться діти».  Особливу увагу вона приділяла причинам, які викликають проблеми з репродуктивною системою в підлітковому віці серед хлопчиків і дівчат.

Читайте також: Останній набір. Держзамовлення на молодшого спеціаліста збільшено на 10 %

Програмою школи передбачено ще чимало цікавих заходів: лекцій, семінарів, екскурсій, конкурсів, спортивних змагань, які неодмінно сподобаються учнівській молоді.

За інформацією Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *