0 1362
Кабмін затвердив перелік науково-технічних розробок, які фінансуватиме держава Липень 28th, 2016 Погорєлов Дмитро

За результатами конкурсного відбору визначено 46 науково-технічних розробок, які фінансуватимуть у 2016 році в рамках державного замовлення.  Відповідна постанова була прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2016 року.

“Усі запропоновані проекти пройшли конкурсний відбір і будуть фінансуватися з 2016 року. Тривалість їх виконання в середньому 2 роки – 2016 та 2017 рр., відповідно” – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Загалом фінансування становить 30,9 млн грн. Гроші розподілили між проектами, обраними за такими пріоритетними напрямами: інформаційні та комунікаційні технології – 8 проектів, енергетика та енергоефективність – 10, раціональне природокористування – 5, науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань  – 10, нові речовини і матеріали – 13.

Ці науково-технічні розробки спрямовані на одержання конкретних прикладних результатів, що сприятимуть зміцненню національної безпеки на основі використання наукових і науково-технічних досягнень.

Нагадаємо, 27 липня Кабінет Міністрів України врегулював необхідні питання, пов’язані з початком роботи НАЗЯВО – вніс зміни до статуту, затвердив персональний склад, визначив граничну чисельність і штатний розпис. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розпочне роботу восени 2016 року.

Прес-служба Міністерства освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *