0 1598
У столичному НВК «Свічадо» святкували день народження світлофора Серпень 10th, 2016 Юлія Осіння

День народження світлофора – чудова нагода ще раз нагадати дітям про те, як правильно поводитися на дорогах. Днями у столичному НВК «ДНЗ-ЗНЗ «Свічадо» Святошинського району з дошкільнятами було проведено тематичні заходи, присвячені Дню світлофора.

Мета проведення цих заходів – ознайомлення дітей з історією створення світлофора; закріплення знань кольорів світлофора та дорожніх знаків; формування уявлення про правила дорожнього руху; виховування навичок свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці та в громадському транспорті.

Також діти переглянули  лялькову виставу «Поважайте світлофор» та взяли участь у  конкурсі малюнка на асфальті «Світлофор – Моргайко».

Міжнародний день світлофора відзначається 5 серпня на честь події, що відбулася в 1914 році. Цього дня в американському місті Клівленді з’явився перший попередник сучасних пристроїв. У 1910 році було розроблено та запатентовано перший автоматичний світлофорний пристрій із ліхтарями двох кольорів. Трибарвні світлофори, схожі на сучасні, вперше побачили жителі Детройта і Нью-Йорка в 1920 році. В Україні перший світлофор був встановлений у 1936 році в Харкові.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *