0 1163
У ВНТУ започатковано молодіжний скаутський технічний рух IT-SCOUTS Жовтень 5th, 2016 Погорєлов Дмитро

Завдяки високотехнологічним, інноваційним розробкам, що впроваджуються у реальний сектор економіки країни, розвивається економіка та суспільство. Цей розвиток забезпечують висококваліфіковані фахівці, саме тому Вінницький національний технічний університет заснував молодіжний скаутський технічний рух IT-SCOUTS.

«Реалізація проекту IT-SCOUTS підготує молодь до навчання за технічними спеціальностями», – наголосив ректор ВНТУ Володимир Грабко 4 жовтня під час урочистостей з нагоди Дня університету.

Завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом, кандидат технічних наук, доцент ВНТУ Костянтин Коваль розповів, що в університеті буде розміщено головний штаб руху IT-SCOUTS. Тут проводитимуться різноманітні заходи навчального та змагального напрямів для IT-SCOUT: гуртки, хакатони, конференції, семінари, круглі столи, інженерні змагання тощо.

Завідувач кафедри запросив усіх зацікавлених долучитись до руху. «Дітей та молодь запрошуємо на гурткові заняття для здобуття технічних навичок IT-SCOUTS. Працівників та досвідчених спеціалістів IT-сфери для спільного розвитку та поширення руху», – додав Костянтин Коваль.

05-10-2016-vntu-2

Довідково

Вінницький національний технічний університет був заснований у 1960 році. Сьогодні ВНТУ – це найбільший навчальний заклад у Подільському економічному регіоні, що охоплює три адміністративні області, єдиний представник від України в IFIA – Міжнародній організації винахідницьких організацій із центром у Женеві. Університет –  один із небагатьох ВНЗ України, прийнятих до Мiжнародної асоцiацiї унiверситетiв, який є не лише центром освiти i науки, а й центром культури в регiонi, що навчає студентiв за власними оригiнальними навчальними планами i виховує за власною оригiнальною концепцiєю.

За інформацією ВНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *