0 1174
Делегація ПолНТУ взяла участь у XIX Міжнародному форумі нафтогазової промисловості Жовтень 28th, 2016 Юлія Осіння

Із 25 по 27 жовтня в Києві відбувся XIX Міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та газ 2016», організаторами якого виступили Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» і виставкова компанія «АККО Інтернешнл». Традиційно програма заходу передбачала міжнародну виставку та галузеву конференцію.

Форум «Нафта та газ 2016» – це платформа для професійного спілкування, результатом якого є довгострокові програми міжнародного співробітництва.

У роботі форуму взяла участь і делегація від Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на чолі з ректором, дійсним членом Української нафтогазової академії, членом Спілки буровиків України Володимиром Онищенком.

image007_639x426

До складу делегації входили також: проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлана Сівіцька, декан факультету нафти і газу та природокористування Андрій Матвієнко, завідувач кафедри обладнання нафтових і газових промислів Володимир Білецький, доцент кафедри видобування нафти і газу та геотехніки Сергій Воскобійник, старший викладач кафедри ВНГіГ Андрій Мангура та старший викладач кафедри ОНГП Анатолій Сизоненко.

image005_639x426

У межах форуму «Нафта та газ 2016» відбулася Міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку». На конференції розглядали надзвичайно актуальні питання за напрямами: «Стратегія розвитку і реформування нафтогазового комплексу України», «Ринок природного газу, ціни і тарифна політика», «Перспективні проекти розвитку нафтогазової галузі: ефективні інвестиції в нові рішення і сучасні технології» та «Перспективні напрями реалізації енергоефективних проектів у нафтогазовому комплексі».

image003_639x426

Участь у таких міжнародних форумах дає можливість ознайомитись із інноваційними розробками нафтогазового комплексу та провести переговори щодо подальшої співпраці з провідними нафтогазовими компаніями України.

Інформує ІАЦ ПолтНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *