0 1461
У Вінницькому НТУ відкрили безплатні курси китайської мови Листопад 14th, 2016 Юлія Осіння

У Вінницькому національному технічному університеті почали діяти курси китайської мови. Вони безкоштовні, заняття проводять волонтери-носії мови.

Це фахові викладачі китайської мови, які спеціально приїхали до Вінниці з КНР, аби навчати мови, що займає перше місце у світі за кількістю мовців — їх кількість перевищує 1,2 мільярда осіб.

Варто зазначити, що започаткуванням курсів китайської мови у ВНТУ вищий навчальний заклад завдячує сприянню Посольства Китайської народної республіки в Україні. І, звісно, Посольству України в КНР. Зокрема, Послу України в КНР Олегу Дьоміну, який дуже схвально говорив про результати співпраці Вінницького національного технічного університету з китайськими організаціями та навчальними закладами.

Одна з викладачок веде заняття російською. Інша — англійською. Тож, вивчаючи китайську, охочі практикують і розмовну англійську.

При формуванні груп (а їх усього шість) пріоритет надавався студентам і викладачам ВНТУ. Але й для решти вінничан була можливість приєднатися. Особливо популярні ці мовні курси серед школярів.

Чотири групи займаються 3х3 — тричі на тиждень по три академічні години. Це буде піврічний інтенсив. Інші дві групи навчаються в значно повільнішому темпі — лише по суботах і лише 2 години. Заняття проводяться в Культурно-мистецькому і просвітницькому центрі ВНТУ.

За інформацією прес-центру ВНТУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *