0 3620
Для вчителів початкових класів перевірка зошитів оплачувана, – МОН Листопад 23rd, 2016 Юлія Осіння

Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення Державній аудиторській службі України щодо додаткової оплати  вчителям початкових класів за перевірку учнівських зошитів.

Необхідність відповідного роз’яснення виникла у зв’язку з тим, що наказом МОН від 19.08.2016 №1009 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 №1222”  внесені зміни щодо орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, яким скасовано фіксацію результатів оцінювання ведення зошитів y окремій колонці Класного журналу.

У Міносвіти інформують, що наказом МОН від 15,04,1993 №102 “Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти”, встановлено, що вчителям початкових класів за перевірку зошитів учнів проводиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати. Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження. Отже, факт перевірки зошитів вчителем підтверджується виставленням поточних оцінок у зошитах, а не окремій колонці Класного журналу.

Також у листі-роз’ясненні йдеться, що педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, які становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставки: класне керівництво – 20-25 відсотків, перевірка зошитів – 10-20 відсотків тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *