0 1194
До Дня Збройних Сил України в Уманському НУС провели вечір-зустріч з воїнами АТО Грудень 6th, 2016 Погорєлов Дмитро

6 грудня – 25 річниця створення Збройних Сил Незалежної України. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Українська армія сьогодні – це потужне військове формування, здатне захистити соборність, незалежність держави. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронить честь і свободу рідної землі, віддаємо належне їхній звитяжній, суворій праці, відданості своєму народу, вірності військовій присязі.

З нагоди свята 5 грудня в Уманському національному університеті садівництва викладачі кафедри економіки та студенти першокурсники підготували тематичний вечір – зустріч з воїнами АТО.

На зустріч завітали боєць 30-ї окремої танкової бригади, старший викладач кафедри геодезії, картографії та кадастру УНУС Сергій Кононенко, боєць штурмової ДРГ добровольчого батальйону «Айдар» Костянтин Вербовецький, командир розвідувальної групи окремого зенітно-ракетного полку Сергій Рижак, та волонтер Уманської громадської волонтерської організації «Разом» Інна Титаренко.

Гості розповідали про свою участь у подіях на Майдані, бої з ворогом у зоні АТО, про внесок волонтерів у формування української армії. Кожен із запрошених побажав молоді віри в себе та в майбутнє України.

Спілкування зі студентами проходило у невимушеній обстановці, час від часу переривалося гітарними акордами нашого викладача, лауреата Всеукраїнського фестивалю «Пісні народжені в АТО» Сергія Кононенка. Його авторські пісні зворушили глядачів та змусили черговий раз пережити трагічні моменти військових дій на Сході України.

Студентами були покладені квіти до пам’ятної дошки випускникові університету, герою «Небесної сотні» Віталію Васильцову.

Ціною героїчного подвигу українського воїна бороняться кордони не тільки України, а й сучасної Європи. На жаль, безжалісна війна забирає кращих синів народу, що полягли боронячи спокій держави.

6 грудня делегація університету, до складу якої ввійшли викладачі, студенти військової кафедри, на чолі з ректором професором Оленою Непочатенко та заступником міського голови Жанною Лозінською вшанували пам’ять героїв-уманчан, що загинули на Сході.

На покриті снігом могили героїв лягли квіти. Квіти вшанування подвигу, квіти – вдячності, квіти – пам’ятті …

Слава Героям!

Прес-Центр Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *