0 1230
Дрогобицький педагогічний університет налагодив співпрацю з британським університетом Січень 19th, 2017 Погорєлов Дмитро

5 – 12 грудня 2016 року в межах Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що фінансується Британською радою, делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка під керівництвом ректора професора Надії Скотної та заступника голови НАЗЯВО Сергія Курбатова відвідала Університет Англія Раскін (м. Кембридж, Сполучене Королівство).

Метою візиту було ознайомлення з вищою освітою Великої Британії, організацією освітнього процесу та системою забезпечення якості у вищій освіті. Участь у програмі була підтверджена сертифікатами, які отримали всі члени команди від керівництва Університету Англія Раскін.

Крім того, делегація мала зустрічі та майстер-класи в провідних освітніх інституціях країни – Британській агенції забезпечення якості у вищій освіті (QAA) та Фундації лідерства у вищій освіті (Leadership Foundation in Higher Education). Здобутий досвід буде цінним для реалізації в освітньому процесі Дрогобицького  педуніверситету.

Підсумком візиту стало підписання угоди про співпрацю між дрогобицьким та британським університетами.

Відділ інформаційної діяльності
та зв’язків з громадськістю ДДПУ ім. Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *