0 1604
У ЖНАЕУ презентували проект «Аграрна політика ЄС» у межах програми Еразмус+ Жан Моне Грудень 19th, 2016 Погорєлов Дмитро

Команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету протягом 2016 – 2019 років упроваджуватиме освітній проект «Аграрна політика Європейського Союзу» у межах програми Еразмус+ Жан Моне.

Про це під час презентації проекту у виші повідомила його керівник Тетяна Зінчук: «Проект «Аграрна політика ЄС» покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства».

Пані Зінчук представила колег, спільно з якими реалізовуватиме проект на базі ЖНАЕУ (викладачі Л. Левківська, О. Ковальчук, Н. Куцмус, В. Шукалович), а також розповіла про історію та можливості програми Еразмус+ Жан Моне, цільове призначення грантових коштів та географію учасників, куди входять 700 університетів із 60 країн світу.

«Участь нашого університету у цій європейській програмі з власним проектом – це свідчення високого рівня наукової спільноти Житомирського національного агроекологічного університету, – наголосив проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Упродовж останніх 3 років кількість студентів агроуніверситету, які взяли участь у міжнародних програмах, а також пройшли стажування за кордоном, збільшилася зі 130 до півтисячі осіб. Ми вийшли на шлях вивчення практичного досвіду освітньої та аграрної сфер країн Європи».

Довідково

Проект «Аграрна політика ЄС» від програми Еразмус+ Жан Моне охоплює 5 освітніх курсів по 20 – 24 год. кожен: «ЄС від витоків до стратегії «Європа 2020», «САП ЄС: досвід та сучасна модель», «Політика сільського досвіду ЄС», «Агробізнес ЄС», «Екологічне сільське господарство ЄС».

Очікувані результати впровадження проекту «Аграрна політика ЄС» у ЖНАЕУ:

– забезпечення фахової підготовки в сфері організації та ведення сучасного аграрного бізнесу на інноваційній основі та європейських підходах;
– розширення компетенції з питань теоретично-методологічних засад європейської аграрної політики;
– визначення цілей та інструментів аграрної політики;
– оцінка ефективності та пріоритетів європейської аграрної політики;
– виділення сільського розвитку як найважливішої складової САП ЄС;
– володіння основами сучасної практики ЄС в екологічному розвитку сільського господарства.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *