0 1177
Проект УДПУ «Гендерна культура молоді» визнаний найкращим на Черкащині Березень 17th, 2017 Погорєлов Дмитро

Проект Центру гендерної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, створений на факультеті соціальної та психологічної освіти, як переможець конкурсу, організованого управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, включено до календарного плану управління для подальшого фінансування.

Нагадаємо, що проект «Гендерна культура молоді» ініціативної групи Центру гендерної освіти УДПУ переміг у конкурсі проектних пропозицій громадських організацій та ініціативних груп, підсумки якого стали відомі на початку 2017 року.

Проект захищала координатор Центру гендерної освіти Алла Войтовська (керівник проекту – кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко). Пропозиції оцінювалися за такими критеріями: відповідність пріоритетним соціальним проблемам і актуальність, ефективність і залучення додаткових позабюджетних коштів, собівартість і подальша реалізація без додаткового державного фінансування, реалістичність, можливість реалізації у районах області.

Читайте також: Студент РДГУ – серед переможців Усеукраїнського конкурсу наукових робіт

Проект Центру гендерної освіти УДПУ набрав найбільшу кількість балів і визнаний найкращим відповідно до пріоритетного напряму. Його разом із майже 30 молодіжними проектами реалізовуватимуть на Черкащині у 2017 році.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *