0 2089
У 35 університетах відбувся перший етап Усеукраїнської олімпіади з програмування Березень 29th, 2017 Погорєлов Дмитро

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є 1/8 фіналу International Collegiate Programming Contest, відбувся 25 березня у 35 базових університетах держави.

У 2022 році власне фінал студентської першості з програмування IСРС, що проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ зорганізовуватиме Україна (перед цим він проходитиме у США (2017), Китаї (2018), Австралії (2019), США (2020).

І хоча фінал планується проводити у Києві, базовим університетом з його організації буде саме ВНТУ, який має неабиякий досвід проведення у Вінниці вже п’яти півфіналів першості світу по південно-східній Європі.

Загалом у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яку координує директор півфіналу студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету Володимир Месюра, змагалися близько 800 команд.

У Вінницькій області олімпіада відбувалася на два базових майданчики – на основі ВНТУ (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади по Вінницькій області, відмінник освіти України, доцент кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Ігор Арсенюк) та на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського (ВДПУ) (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування по Вінницькій області доцент кафедри математики та інформатики ВДПУ Олександр Жмурко).

Читайте також: Нова українська школа. Вести колектив до змін мають директори

Учасникам змагання було запропоновано 14 задач різного рівня складності, що дало можливість позмагатися у своїй ваговій категорії класичним, технічним, педагогічним, природничим та економічним університетам, студентам коледжів та школярам.

Серед технічних університетів

  • перше місце виборола команда з ВНТУ VNTU_Destructor у складі Богдана Стахова, Петра Гаврилюка, Олега Яворовича (тренер – Вікторія Войтко);
  • два других місця у команд політеху — VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни, Юрія Шмерчука, Олександра Спажева (тренер – Володимир Месюра);
  • VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки, Андрія Андрєєва, Михайла Нікольського (тренер – Вікторія Войтко);
  • три третіх місця у команд з ВНТУ – VNTU_RED у складі Сергія Мазурка, Сергія Чарікова, Михайла Ковбасюка (тренер – Вікторія Войтко);
  • ДонНУ – DonNU_Fearlessу складі Ярослава Ісаєнкова, Максима Бацінко та Михайла Кацана (тренер – Антон Парамонов);
  • ВНТУ – VNTU_LanguageTriangleу складі Костянтина Костюка, Леоніда Кузнєцова, Романа Іванова (тренер – Вікторія Войтко).

У групі коледжів

  • перше місце виборола команда з ВК НУХТ VC NUFT_OK1_2017 у складі Олексія Носова, Максима Скоцького, Едуарда Бабецького (тренер – Руслан Тичук);
  • друге місце по Вінницькій області у команди з ВТК VTC_FrenchTVВолодимира Брюханова, Володимира Петрова, Владислава Побережця (тренер: Олена Закернична);
  • третє місце дісталося команді з ВК НУХТ VC NUFT_OK_2_2017 у складі Олександра Бабія, Романа Мельниченка, Михайла Лаврова (тренер – Руслан Тичук);
  • четверте місце у команди з ВТК VTC_Smesharikiу складі Максима Чернати, Павла Зорі, Олександра Бєлова (тренер: Олена Закернична).

У шкільній групі

  • перше місце по Вінницькій області (та абсолютне друге місце по Вінницькій області) виборола команда школярів з ФМГ №17 VFMG17_VinCats у складі Матвія Стреченя, Марії Щербіни та Віти Меловщук (тренер – Юрій Пасіхов);
  • друге місце дісталося також команді з ФМГ №17 VFMG17_10klas у складі Павла Пустовєтова, Олександра Боднара та Костянтина Цимбала (тренер – Григорій Непомнящий);
  • третє місце здобула команда ВТЛ VTL_IST-team у складі Анатолія Савченка, Івана Томчука, Дениса Іваненка (тренер – Ніна Єфременюк).

За інформацією прес-центру ВНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *