2 74661
Володимир Гройсман пообіцяв, що вчителі більше не робитимуть перепис дітей шкільного віку Серпень 18th, 2017 Юлія Осіння

Сьогодні під час Всеукраїнської серпневої конференції педагогічних працівників Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України прийме постанову, яка зніме з вчителів обов’язок перепису дітей шкільного віку.

“Більшість моєї родини – це освітяни. Я пам’ятаю, як моя мати ходила по квартирах і робила перепис дітей шкільного віку. Я пам’ятаю, яке це невдячне навантаження. Я чекаю цієї ініціативи, вже Лілія Михайлівна її спрямувала в Уряд, ми її знайдемо і вже на найближчому засіданні приймемо постанову“, – заявив  Володимир Гройсман.

Нагадаємо, щоліта вчителі (часто перебуваючи у відпустці) обходять будинки та квартири у своєму мікрорайоні, аби зробити перепис дітей шкільного віку. Потім ці дані передаються в місцеве управління освітою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Ну да, особенно в сельской местности очень неприятно бродить, собаки, грязь..
    Часто люди не понимают зачем незнакомцы ходят по квартирам и спрашивают данные детей, пару раз вызывали милицию, грозили расправой. Такое себе развлечение.

  2. Супер. Якщо відмінять перепис мікрорайону, це буде дуже класно. Буде більше часу підготувати класи до зустрічі дітей.