0 996
З Богом в душі святими місцями Борислава Жовтень 18th, 2017 Юлія Осіння

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисника України та за підтримки об’єднаного профкому коледжу та правління Львівської облспоживспілки директором  Львівського кооперативного коледжу економіки і права  Наталією Зубко була ініційована  поїздка святими місцями міста Борислава та екскурсію до Трускавця, щоб оздоровитися і відпочити.

Ні для кого не секрет, що наша душа також потребує відпочинку, і мандрівка святинями нашої неньки-України – найкращий варіант. Борислав є одним з найбільших паломницьких центрів світу. Місцева церква об’єднала останки провідників Божих багатьох віросповідань (православ’я, католицизму) від найдавніших цивілізацій до сьогодення.  У церкві зберігаються нетлінні останки… понад 700 святих світу. З їх допомогою віряни вимолюють здоров’я і заступництво.

Викладачі-прочани склали в молитвах щирі слова подяки,молились  за колектив, за добрих студентів, за родини, за здоров’я наших воїнів, які віддано стоять на сторожі нашої незалежності, за мир та спокій  в Україні.

IMG-ffc533455cf8306f04968d867f1cdcbe-V

Після спільної молитви  завітали до м. Трускавця, який є одним з найвідоміших бальнеологічних курортів України, а також місто з древньою буремною історією. Скуштували воду з Трускавецького родовища мінеральних вод, яке налічує 25 джерел.

Миряни духовֺно оздорֺовились, вражеֺнні від побачֺеного, насолֺодились красоֺю золотої осені Карпат, прироֺди рідноֺго краю та мирниֺм небом. Додому поверֺталися з великֺим духовֺним піднеֺсенням, окрилֺені Божою благоֺдаттю, адже чудотֺворні місця зцілюֺють душі і поверֺтають здороֺв’я, даруюֺть мир і спокіֺй.

IMG-84af769be09c060c26790e26e0cc0af8-V

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв᾽язків із громадськістю ЛККЕіП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *