0 691
У Сєвєродонецькому ВПУ відбулася конференція проти насильства Листопад 24th, 2017 Юлія Осіння

Щодня ми дізнаємося про сумні випадки насильства над людьми, особливо слабкими, беззахисними, жінками, дітьми. Суспільство намагається все рішучіше протистояти цьому. Наприклад, наше місто Сєвєродонецьк, що зараз є адміністративним центром Луганщини, креативно включилося в щорічну Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства». Одне з підтверджень тому – тематичний мурал на Центральному проспекті. 

Нещодавно у  Сєвєродонецькому вищому професійному училищі відбулася конференція «Немає місця насильству в твоєму житті!». Її спікери – заступник директора ВПУ Тетяна Склярова, головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради (який й організував конференцію) Вікторія Гашкова, інспектор ювенальної превенції міськвідділу поліції Марина Куценко, юрисконсульт місцевого Центру соціальних служб для молоді Наталія Новосельцева. інспектор зі зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької управління патрульної поліції Оксана Оспіщева вели з аудиторією жваву, відверту розмову. Вони  відповідали на запитання учнів ВПУ, давали їм поради. Наприклад, цікаво було дізнатися про пілотний проект нашої патрульної поліції з протидії насильства в сім’ї. Йшлося і про відповідальність за посягання на особистість.

Доповненням до сказаного стали пам’ятки організації ООН-Жінки «Особистий план безпеки» і випущені відділом у справах молоді та спорту разом з Вищим профучилищем та профліцеєм плакати з рекомендаціями про дії в небезпечних ситуаціях. І вже тут є телефони служб, які допомагають в гострих випадках. Самі гості познайомилися з тематичними куточком і книжковою виставкою, оформленими у ВПУ.

Акція, підтримана ПРООН, ООН-Жінки і іншими, в тому числі місцевими,освітніми організаціями, тривала на площі біля обласного театру.

Не дамо в образу ані себе, ані інших! – кажуть молоді сєверодончани. Треба думати, так вони налаштують й інших земляків.

Семен Перцовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *