0 536
Студентів ДНУ запросили пройти стажування у провідних IT-компаніях Дніпра Грудень 14th, 2017 Юлія Осіння

Близько 200 студентів технічних факультетів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара пройшли анкетування від працедавців та отримали запрошення на стажування. Така можливість випала завдяки проекту «День кар’єри», що пройшов у виші 12 грудня.

Захід проводився для того, аби випускники могли напряму поспілкуватися з роботодавцями і більше дізналися про виклики сучасного ринку праці.

«День кар’єри» привернув увагу півтора десятка потенційних роботодавців – IT-компаній та Дніпропетровського обласного центру зайнятості.  Під час заходу діяли дві локації, де вони могли взаємодіяти з молоддю: працедавці біля інформаційних стендів своїх компаній могли спілкуватися зі студентами у форматі співбесіди. Паралельно проходила потік-сесія, де кожна компанія презентувала власні інноваційні напрацювання. Заповнивши анкету, студенти могли отримати запрошення на курси або стажування, після чого вони зможуть отримати бажане місце роботи.

«ІТ – дуже динамічна галузь знань, яка вимагає людей розумних, вдумливих і таких, що прагнуть вчитися протягом життя. Упевнений, що сьогодні зібралися саме такі особистості», – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи ДНУ Віктор Куземко.

Цьогоріч до організації «Дня кар’єри» долучилися відділ зв’язків з виробництвом та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ДНУ та факультет прикладної математики, а також партнер заходу – ІТ-компанія «Noosphere Events».

За інформацією Дніпровського національного університету ім. О. Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *