0 958
Студент УДПУ став срібним призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств Грудень 15th, 2017 Юлія Осіння

Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина) з 7 по 10 грудня. Загалом, на цих змаганнях українська збірна здобула одну золоту, три срібні та чотири бронзові нагороди.

Руслан змагався у вазі 65,8 кг і, провівши два бої достроковими перемогами над білоруським та італійським спортсменами, дійшов до фіналу, але в підсумку, на жаль, поступився росіянину і завоював срібну нагороду Чемпіонату Європи. Наш спортсмен також виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств.

Студент УДПУ Руслан Первак – досить молодий, але перспективний спортсмен: у свої 20 років став чемпіоном України серед молоді, фіналістом Чемпіонату і Кубку України-2017!  І ось – нова звитяга!

Колектив університет вітає Руслана з гарним результатом та здобуттям високого звання Майстра спорту України міжнародного класу! Так тримати!

За інформацією УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *