0 755
Студенти та викладачі УДПУ імені Павла Тичини підготували новорічні подарунки для наших воїнів Грудень 18th, 2017 Юлія Осіння

Напередодні Дня святого Миколая та циклу новорічних свят студенти, викладачі та співробітники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели благодійну акцію по збору необхідних речей та продуктів харчування довгого терміну зберігання для воїнів, які захищають цілісність нашої держави в зоні АТО.

Уманський педуніверситет завжди бере активну участь у благодійництві, а напередодні новорічних та різдвяних свят і поготів. У всіх корпусах, на всіх факультетах у короткі терміни було проведено роботу по збору всього необхідного, з тим, щоб якнайшвидше передати гостинці волонтерській організації «Разом», яка й має доправити їх адресатам.

Окрім того, що викладачі та студенти з любов’ю і дбайливо збирали для воїнів солодощі та найнеобхідніші ліки, до кожного пакунку чи коробки із гостинцями були прикріплені щирі вітання зі святами, що наближаються. Кожне таке послання мало побажання: «Шановні захисники, повертайтеся живими!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *