0 1296
Для педагогів Міжгірського професійного ліцею провели навчальний тренінг Січень 16th, 2018 Юлія Осіння

Сьогодні підвищення професійного рівня педагога, засвоєння нових освітніх технологій, перехід від принципу «навчання на все життя» до «навчання упродовж усього життя» – безпосередньо пов’язані з інформаційно-комунікаційними технологіями. А це є усвідомленням того, що сучасний викладач, окрім традиційних професійних знань, повинен володіти навичками роботи з інформаційними технологіями та мати високий рівень інформаційної культури.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів та онлайн-середовищ 11 січня завідувачем інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Палош Н.М. проведено навчальний тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗПО з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет». Захід проходив на базі Міжгірського професійного ліцею, учасниками якого були 15 педагогічних працівників різних категорій.

У ході тренінгу педагоги створювали презентацію, схему та інфографіку, використовуючи онлайн-сервіси https://www.canva.com, https://cacoo.com, https://www.easel.ly  та https://infogr.am. Також пройшли тестування, що дало можливість отримати інформацію про програмні продукти, які вони використовують у своїй педагогічній діяльності.

Завершенням тренінгу стане захист робіт та отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями й ресурсами мережі Інтернет.

Повідомляє Навчально-методичний центр  професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *