0 594
До УДПУ завітав Герой України Левко Лук’яненко Лютий 15th, 2018 Юлія Осіння

Студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мали унікальну можливість зустрітися із Героєм України, громадським та політичним діячем, колишнім політв’язнем Левком Лук’яненком.

Напередодні зустрічі Левко Григорович поспілкувався із керівництвом університету, поцікавився як сьогодні живе і працює навчальний заклад. На зібранні гостя представила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, професор Владилена Сокирська. Вона також на згадку про зустріч вручила Левку Лук’яненку подарунок – картину студентів факультету мистецтв УДПУ.

L

За свої політичні переконання та активну громадську діяльність Левко Григорович понад чверть століття провів за ґратами, 72 дні – у камері смертників, проте не зрікся ідеалів і сьогодні у свої неповних 90 років залишається прикладом патріотизму та відданості Україні. Десятиліття підпільної діяльності й таборів були винагороджені у 1991 році, коли Лук’яненко власноруч писав Акт проголошення незалежності України.

Левко Григорович розповів про важке життя борців з комуністичним антиукраїнським режимом, проте зазначив, що ні на хвилину не пошкодував, що обрав саме такий шлях. Він твердо впевнений, що разом ми подолаємо імперію зла, яка зазіхнула на український народ.

L

Після промови Левка Григоровича усі охочі могли поставити йому питання.
Хоча народний депутат України кількох скликань Левко Лук’яненко сьогодні відійшов від публічної політики, проте так само вболіває за Україну та її національну ідею. Левко Григорович переконаний, у нашої країни є шанс на відродження та розвиток, але для цього необхідно відмовитися від старих стереотипів та оновити владу.

Після офіційної частини зустрічі всі бажаючі мали можливість придбати книги з автографом Левка Лук’яненка і поспілкуватись із ним.

Інформує прес-служба УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *