0 690
Важливо комплексно інформувати учнів та студентів про проблему торгівлі людьми, – Павло Хобзей Лютий 21st, 2018 Юлія Осіння

Українські учні та студенти мають більше знати про проблему торгівлі людьми та інші соціальні небезпеки, щоб розуміти, як їх уникати та як діяти за потреби. Тож МОН закладає відповідну інформацію у нові стандарти освіти. Про це розповів заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей сьогодні, 21 лютого, на Всеукраїнському семінарі з питань попередження торгівлі людьми, що пройшов у МОН.

За період незалежності понад 230 тис українців постраждали від торгівлі людьми, за цим показником ми займаємо одне з перших місць в Європі. Тому для нас важливо комплексно і широко інформувати учнів та студентів про цю проблему, а також про інші питання безпеки життя, рівності, протидії булінгу. Піклування про себе та своє здоров’я – невід’ємна частина компетентностей, які закладаються у освітні стандарти. Так само це мають розуміти викладачі в інститутах післядипломної освіти, адже вони працюють з вчителями на місцях. Завдяки ним педагоги отримують інформацію про такі компетентності, як особиста гідність, безпека життя і громадянська позиція” – пояснив Павло Хобзей.

Спікери семінару розповіли про основні види та форми торгівлі людьми, а також дали рекомендації для попередження ризикових ситуацій. У заході взяли участь освітяни, представники Нацполіції та громадських організацій.

Семінар триватиме протягом двох днів. У перший день учасники обговорили загальні питання щодо громадянської освіти, проблему торгівлі людьми та особистісної безпеки. А в останній день семінару вони поділяться досвідом та обговорять ключові теми проведення занять з безпеки життя.

Нагадаємо, нещодавно відбулась презентація відкритої платформи “Живемо в демократії”, де вчителі, батьки та діти можуть отримати інформацію щодо  громадянської освіти.

Довідково. Семінар з питань попередження торгівлі людьми відбувся на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та наказу МОН України «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року». Захід організовано в межах проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти», що реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві Міністерством освіти і науки України за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

 Інформує прес-служба МОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *