0 1123
Сумський НАУ підбив перші підсумки впровадження дуальної освіти Лютий 26th, 2018 Юлія Осіння

23 лютого у Сумському НАУ підбито перші підсумки спільної програми дуальної освіти з компанією «Кернел». Відтепер СНАУ випускатиме магістрів, готових одразу стати до роботи.

У п’ятницю відбулося перше урочисте вручення дипломів освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія» студентам, які закінчили повний курс за спільною програмою з компанією «Кернел». Ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика зазначив, що більшість університетів лише розпочинають проекти дуальної освіти.

«СНАУ завдяки багаторічному досвіду співпраці із міжнародними партнерами, зокрема університетом Вайнтефан (Німеччина), вдалося втілити дуальний підхід до освіти одним із перших. І сьогодні ми отримали значні результати», – зазначив очільник університету.

Найвагомішим показником якості освіти у Європі вважається затребуваність випускників на ринку праці. За словами ректора СНАУ, усі присутні магістри уже працевлаштовані. Випускники СНАУ отримали роботу не тільки на Сумщині, але й по всій країні, що свідчить про їх високу конкурентоспроможність. Зупинився Володимир Ладика і на труднощах, із якими довелося зіткнутися викладацькому складу СНАУ: «Викладачам довелося першим на собі апробувати увесь процес, щоб підвищити власну кваліфікацію. І я вдячний їм, що вони – професори і доценти – зробили це».

Керівник відділу навчання та розвитку персоналу компанії «Кернел» Наталія Яловенко запевнила, що спільний проект триватиме і розвиватиметься. Отже, дуальній аграрній освіті в Україні – бути!

Зазначимо, що зараз у СНАУ розробляють проект впровадження системи дуальної аграрної освіти у професійно-технічних закладах та активно діляться досвідом із викладацьким складом ДПТНЗ.

Інформує прес-служба Сумського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *