0 2014
Студентка з Волині перемогла на Міжнародному конкурсі кулінарної майстерності Березень 5th, 2018 Юлія Осіння

Студентка Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету Катерина Сікорська перемогла на міжнародному конкурсі кулінарної майстерності, що проходив наприкінці лютого у м. Бресті (Республіка Білорусія). Учасниками конкурсу стали студенти з 13 навчальних закладів Білорусії, Польщі та України.

Конкурсанти мали презентувати три страви з урахуванням технологій приготування. Професійне журі оцінювало чистоту робочого місця учасників, дотримання правил санітарії та гігієни під час роботи на кухні, а також раціональне використання продуктів. Крім того, студенти мали продемонструвати оригінальне сервірування приготованих страв.

За результатами змагання, яке тривало близько 6 годин, дівчина набрала найбільшу кількість балів серед учасників та здобула першість.

Нагадаємо, що студентка МДУ Валерія Зубочек пройшла Національний відбір Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови. Далі дівчина боротиметься за головний приз конкурсу – безкоштовне навчання у магістратурі Салонікського університету (Греція).

Прес-служба КТБП СНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *