0 814
У ПДТУ представники НАЗК провели тренінги для маріупольців Березень 12th, 2018 Юлія Осіння

В Приазовському державному технічному університеті представники Національного агентства з питань запобігання корупції провели тренінги для маріупольців. Керівництво ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» розуміє і надає найважливіше значення питанням виявлення і попередження корупції не лише в стінах університету, а також в нашому регіоні і суспільстві в цілому.

Університет робить усе можливе для інформування працівників державних органів та громадськості про здійснювані заходи відносно запобігання корупції, реалізацію заходів, спрямованих на формування у свідомості громадян негативного відношення до корупції.

З метою надання роз’яснень, методичної і консультаційної допомоги з питань застосування актів з питань запобігання та протидії корупції; залучення працівників державних органів та громадськості до формування, реалізації і моніторингу антикорупційної політики ДВНЗ «ПДТУ» організував в м. Маріуполі у лютому-березні 2018 р. проведення навчально-методичних семінарів (тренінгів) з особливостей практичного застосування чинного антикорупційного законодавства.

Організаційну та методичну підтримку університету було надано Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), яке направило для проведення цих семінарів своїх провідних фахівців:

Юрія Дерев’янко – головного спеціаліста відділу з питань обробки повідомлень про корупцію Департаменту організації роботи з запобігання та виявлення корупції,

Юрія Дмитрієва – заступника керівника відділу організації антикорупційного навчання Департаменту антикорупційної політики,

Юрія Протаса –  заступника керівника другого відділу (Східний регіон) Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя.

На ці семінари ректор Волошин В’ячеслав Степанович запросив викладачів і студентів ВНЗ м. Маріуполя, представників громадських об’єднань, державних службовців, працівників місцевого самоврядування, правоохоронців і військових.

Робочі зустрічі з представниками Національного агентства з питань запобігання корупції сплановані і проведені упродовж двох днів.

28 лютого були прочитані лекції і проведені тренінги для викладачів і студентів вишів – ПДТУ «Приазовський державний технічний університет», Маріупольський державний університет, Азовський морський інститут національного університету «Одеська морська академія», Донецький юридичний інститут МВС України, Донецький національний медичний університет ім. Горького, Донецький державний університет управління, а також для керівників громадських об’єднань міста.

1 березня робота була продовжена, лекції і тренінги були проведені для державних службовців, працівників місцевого самоврядування, правоохоронців і військовослужбовців.

За ці два днів тренінгах взяло участь понад 300 чоловік.

Теми лекцій, що виносилися на обговорення:

«Основи державної антикорупційної політики»;
«Організація роботи з попередження і виявлення корупції в органах влади»;
«Державний захист осіб, що повідомили про корупцію»;
«Юридичні аспекти е-декларування».

Фахівці відповіли на низку питань, що були задані слухачами, детально розглянули проблемні питання щодо декларування, провели практичні заняття з вивчення і уточнення норми права, нових законодавчих актів і положень.

Ректорат ПДТУ висловлює подяку тренерам, усім слухачам і сподівається на подальшу плідну співпрацю з  представниками інших державних структур з метою просвітництва і освіченості мешканців міста Маріуполя.

За інформацією Приазовського державного технічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *