0 620
Студенти Сумського НАУ відвідали Європейський суд з прав людини Березень 19th, 2018 Юлія Осіння

На початку березня студенти-юристи Сумського національного аграрного університету відвідали Страсбург, де пройшла зустріч із представником секретаріату ЄСПЛ при Раді Європи Павлом Пушкарем.

Доцільність цієї поїздки найкраще пояснила декан юридичного факультету СНАУ Світлана Запара: «З огляду на пріоритети юрфаку СНАУ, ми вирішили не говорити, а діяти. І показати майбутнім юристам, якою має бути нова судова влада, правова реформа, правова освіта».

Маршрут студентів проходив через Львів, Прагу, старе місто якої охороняється ЮНЕСКО, безпосередньо Страсбург і завершився в Будапешті, архітектурному близнюку Парижа.

У Страсбурзі студенти відвідали будівлю Європейського суду з прав людини, отримали вичерпні відповіді на всі свої питання. Павло Пушкар відверто відповів про кількість позовів від українців (12148).

Також представник ЄСПЛ звернув увагу студентів на те, що акцент на формуванні свідомості юриста на основі досягнень прав людини, принципу верховенства права, практики ЄСПЛ і поглибленого вивчення англійської мови є не просто правильним, а важливим стратегічним напрямком сучасної юридичної освіти.

За інформацією Сумського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *