0 1534
На оснащення шкіл Києва, де поглиблено вчать природничі предмети, витратять понад 31 млн гривень Березень 22nd, 2018 Юлія Осіння

Цьогоріч на придбання обладнання для шкіл Києва, де поглиблено вивчають природничі предмети, з держбюджету виділили 31,4 млн гривень. Пріоритетні напрями щодо розподілу цих коштів було презентовано під час розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Зокрема, гроші підуть на створення кабінетів природничо-математичного циклу, дослідницьке приладдя та техніку для проведення інтерактивних уроків. Це будуть пристрої для підготовки та проведення ЗНО з іноземних мов, комп’ютери та оргтехніка для початкової школи. Крім того, планують закупити обладнання для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Також частина коштів піде на модернізацію кабінетів української мови у школах, де вивчають мови національних меншин.

Додатково будуть виділені кошти для створення Нового освітнього простору в межах концепції Нової української школи. А для того, щоб заклади освіти отримали фінансування відповідно до потреб, ми проведемо окрему роботу. Спільно з районними управліннями освіти та міжнародними експертами ми працюватимемо над базовим фінансовим нормативом у дошкільній освіті”, – зазначила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян.

За інформацією КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *