0 3419
«Освіторія» спільно з EdEra створили онлайн-курс підготовки до ЗНО з біології у форматі захоплюючого блогу Березень 30th, 2018 Юлія Осіння

Курс «Автостопом по біології» складається із 42 коротких відео, що поєднують теоретичну частину з живими прикладами і графічними анімаціями. Відео пояснюють біологічні принципи в реальних життєвих ситуаціях — у спортзалі, ботанічному саду чи в шкільній їдальні. До кожної теми за принципом мікронавчання будуть представлені конспекти, інтерактивний глосарій усіх термінів та тестові питання, побудовані на основі ЗНО.

Заняття проводять експерти, бакалаври біології, зараховані на магістратуру на програму Neuroscience в Університеті Геттінгена (Німеччина) Анна Ляшенко та Владислав Дембровський. Анна — практикант в Інституті органічної та біохімії в Празі, голова команди RnD EdEra. Владислав — стипендіат програми Еразмус+; переможець студентського всеукраїнського Біологічного Турніру «Крокус»; спікер міжнародної конференції «Integrative Biology and Medicine» (2017); ведучий та член журі на Всеукраїнському шкільному турнірі юних біологів.

Програму курсу створено на основі статистики складання ЗНО з біології попередніх років та визначення, які помилки найчастіше роблять учні.

Ми проаналізували результати ЗНО з біології за останні три роки і обрали найскладніші теми,  в яких учні роблять найбільше помилок. Саме ці теми і стали основою нашого курсу. Наші лектори розповідають про складне, але роблять це настільки захоплююче і з гумором, що після перегляду відео-лекції хочеться одразу ж подивитися наступну. Це як молодіжний серіал.” – зазначила Анна Сидорук, керівник проектів ГС «Освіторія».

Курс складається з таких п’яти модулів:

  • Ознаки живого
  • Клітина
  • Генетика та розмноження
  • Ботаніка
  • Фізіологія людини

В кінці кожного великого навчального модуля учасники пройдуть узагальнюючий тест у форматі ЗНО.

Курс абсолютно безкоштовний, а навчатися можна 24/7, в будь-який час, і в будь-якому місці.

Перший навчальний модуль виходить 4 квітня, наступні чотири модулі виходитимуть кожні півтора тижні.

Курс доступний на платформах EdEra і iLearn.

За інформацією прес-служби ГС «Освіторія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *