0 721
Нові тренажери, танцювальний зал та паркінг: оновлений спортивно-оздоровчий комплекс в Одеській юридичній академії Квітень 2nd, 2018 Юлія Осіння

Одеській юридичній академії презентували розширений спортивно-оздоровчий комплекс, де зможуть тренуватися студенти академії та центру культури вишу. В нові зали закупили близько 40 нових тренажерів для занять гімнастикою та фітнесом, а роздягальні та санвузли обладнали для потреб людей з інвалідністю. Крім того, під трибунами футбольного майданчику відкрили окремий паркінг.

Цей спортивно-оздоровчий комплекс допоможе студентам займатися спортом відповідно до їхніх вподобань, підсилить їх фізичну підготовку. Зокрема, дуже добре, коли керівництво навчального закладу опікується питаннями спорту, а також залучає до таких проектів місцеву владу”, – зазначив під час заходу заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

На базі комплексу планують проводити заняття, де зі студентами працюватимуть досвідчені інструктори та викладачі кафедри фізичного виховання. Для комфортних тренувань у залах встановили акустичні системи, а також передбачили спеціальне покриття для підлоги.

Крім того, комплекс має 2 майданчики для гри в міні-футбол, тенісний корт, зал для баскетболу та волейболу,  а також зал для занять аеробікою. Загалом, комплекс розрахований на 5 тис місць.

За інформацією прес-служби ОЮА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *