0 940
Студенти ВНТУ і ветерани АТО й Афганістану разом провели благодійну акцію для підтримки ЗСУ Квітень 17th, 2018 Юлія Осіння

У Вінницькому національному технічному університеті ансамбль «Перевал» розповідав про бойові дії, про героїзм українських воїнів, співаючи.

Таку благодійну акцію — не лише концерт, а й виставку стрілецької зброї, «Перевал» проводить у навчальних закладах Вінниччини у співдії з Вінницьким осередком Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Керівник групи «Перевал» Олександр Скрипник: «Усі кошти, які заробляємо на таких заходах, перераховуємо на потреби частин, які на передовій, на потреби воїнів, які проходять у Вінниці реабілітацію. А своєю творчістю намагаємось зберегти пам’ять про побратимів, які віддали життя, захищаючи Україну».

«До речі, голова вінницьких «Побратимів України» Роман Смішний торік завершив навчання у ВНТУ за програмою перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців ЗС України та членів їх сімей за проектом «UKRAINE-NORWAY» Міжнародного фонду соціальної адаптації. Отримав міжнародні дипломи міністерства закордонних справ й міністерства оборони Королівства Норвегії, а також університетів NORD (м. Бодо, Норвегія) та ВНТУ», — зазначив декан факультету машинобудування і транспорту ВНТУ, професор Юрій Бурєнніков.

Домовлено, що згодом у ВНТУ за сприяння вінницьких «Побратимів України» покажуть фільм «Кіборги». На показі будуть присутні безпосередні учасники подій в Донецькому аеропорту, бійці, які і стали прототипами героїв стрічки.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *