0 1244
Ярмарок кар’єри-2018 від BEST-Vinnytsia для студентів ВНТУ Квітень 18th, 2018 Юлія Осіння

Кілька десятків провідних компаній Вінниці й України шукали майбутніх співробітників на Ярмарку кар’єри 2018 у Вінницькому національному технічному університеті. Це дійство вже традиційне і нині пройшло у виші вдев’яте.

Організатор — Вінницький осередок європейської студентської організації BEST — Board of European Students of Technology (Рада студентів технічних університетів Європи).

Студенти мали змогу одразу особисто спілкуватися з менеджерами й ейчарами працедавців, пропустивши тести, телефонні й скайп інтерв’ю. А потому побувати на презентації компанії, яка зацікавила.

ЯК-2018 зібрав у ВНТУ топові фірми регіону і держави.

Роботодавці зі Львова запрошують приєднатися до громади творців шоколадної насолоди.

«Ми представляємо кондитерську фабрику «Світоч». Знайомимось зі студентами, розказуємо про програму стажування і можливість проходити практику. Ми чекаємо на молодих людей, які готові працювати і розвивати виробництво та великий бізнес», — говорить Олена Барабаш.

Ще напередодні дійства зацікавлені в роботі студенти мали змогу заповнити резюме, яке організатори поширювали між роботодавцями-учасниками Ярмарку кар’єри 2018.

Олена Курілова, менеджер із персоналу, торговий дім «Укрсервіс»:

«Маємо свій інтернет-магазин, свій ІТ-центр, сервісний відділ, тому нам потрібні різні спеціалісти. Студенти проявляють інтерес до фірми. Наразі ми взяли двох студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, вони ще не закінчили університет. Один у нас працює в ІТ-відділі, інший у відділі прямих продажів. Це Олег Короленко і Владислав Легойда. Студенти ВНТУ нам дуже потрібні, і я знаю, що тут дуже гарні студенти. Мають високий фаховий рівень».

Студент ВНТУ Богдан Примаковський розповів, як він влаштувався на за допомогою Ярмарку кар’єри.

«Моя історія почалась позаторік навесні, коли почав активно шукати роботу в сфері ІТ. Для людини без досвіду роботи в індустрії це доволі складно. Пошук вакансій на DOU та інших тематичних порталах, розробка однотипних тестових завдань та типові співбесіди безжально гасили амбіції. Аж ось я потрапив на Ярмарок Кар’єри 2016. Саме тут я знайшов компанію SteelKiwi, яка дала мені шанс проявити себе як розробник програмного забезпечення. Нині я маю майже 2 роки безцінного досвіду розробки разом зі своєю dream team та декілька крутих проектів».

Студентка ВНТУ Марія Польова про свій вдалий досвід:

«Ще далекого 2015 року я була у складі організаторів BEST Ярмарку Кар’єри у ВНТУ. Ще роботу не шукала, але HR Катерина компанії Zoom Support сама запропонувала мені пройти базовий скрінінг — невелике інтерв’ю англійською. І з першої спроби я знайшла собі першу роботу!»

За інформацією прес-центру ВНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *