0 1786
Студенти Уманського НУС – переможці «Академії молодіжного лідера» Травень 16th, 2018 Юлія Осіння

Студенти Уманського національного університету садівництва – активні та цілеспрямовані, а тому цікавляться не лише предметами, що передбачаються навчальною програмою спеціальності, а й беруть активну участь у громадському житті навчального закладу, міста й усієї України.

Так, днями завершився черговий проект «Академія молодіжного лідера», що проводився відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради за ініціативи міського голови Олександра Цебрія. Традиційно його учасниками стали студенти нашого університету.

Під час перебігу проекту «молоді академіки» мали змогу ознайомитися з умовами й особливостями реалізації функцій органами місцевого самоврядування та долучитися до суспільного життя міста, а підсумковим етапом стала презентація учасниками власних доробок на тему «Якби мером був я».

За оцінками журі переможцем цьогорічної Академії стала студентка Уманського НУС Анастасія Коханова з проектом «Не купуй друга», спрямованим на вирішення проблеми безпритульних тварин. А третє місце виборов Станіслав Покотілов з проектом “Автостоянка з металевої конструкції”.

Вітаємо переможців і бажаємо завжди бути на хвилі креативних ідей і яскравих реалізованих ініціатив!

Прес-центр Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *