0 539
Cтуденти ЛККЕіП вчилися формувати системи менеджменту та маркетингову діяльність готелю Червень 7th, 2018 Юлія Осіння

Днями студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідали готелі «Reikartz» та  «Леополіс» аби набутті знання та навички вміло застосувати на практиці. Навчальну екскурсію організували викладачі  циклової комісії готельно-ресторанної справи Надія Ділай та Марія Василишин.

На початку екскурсії, заступник керуючого готелю Уляна Коханець розповіла майбутнім фахівцям про історію підприємства, його структуру, основні напрями розвитку, можливостей працевлаштування, кар’єрного росту і особливостей роботи готелю.

Студенти оглянули номерний фонд комплексу, а також ознайомились з принципами роботи готелю.  Увага студентів була прикута до формування системи менеджменту на екскурсійному об`єкті, зокрема вони цікавилися системою планування, організаційною структурою, мотивацією, ціноутворенням, особливостями маркетингової діяльності.

Результатами проведеної екскурсії є приємні враження інтер’єром готелю, а найголовніше, високими стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, особливостями формування атмосфери гостинності.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії готельно – ресторанної справи та студенти спеціальності, щиро дякують керівництву та працівникам готелю «Reikartz» за гостинність, професіоналізм,  організацію екскурсії та наданні практичні знання.

В процесі екскурсії студенти мали змогу відвідати готель «Леополіс» – який розташований у самому серці історичної частини, та є прекрасним місцем для відпочинку після прогулянки чи зустрічі з діловими партнерами. Студенти вдячні викладачам за змістовну екскурсію, яка дозволила зробити перші кроки у професійну діяльність.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *