0 698
Студенти ЛККЕіП завітали до Державного архіву Львівської області Червень 18th, 2018 Юлія Осіння

Днями викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Козак, організувала для студентів навчальну екскурсію та провела практичне заняття з елементами дуальної освіти у відділі забезпечення зберігання документів, другого обласного державного архіву Львівської області.

Метою екскурсії було закріплення теоретичних та отримання практичних знань з даної дисципліни та створення умов до наближення змісту навчальних предметів з реаліями життя, посилюють практичну спрямованість навчального процесу

Заступник начальника відділу забезпечення зберігання документів Державного архіву Львівської області Олег Білогруд супроводжував екскурсантів приміщеннями архіву, розповів про історію створення архіву та основні напрямки його діяльності, основних структурних підрозділів архіву, архівосховищем та роботою мікрофільмуючого обладнання для створення страхового фонду документації. Завітали до читального залу, де отримали інформацію про те, як працювати з архівними документами, зайшли до архівосховищ. Олег Володимирович розповів, що кожний документ вимагає ретельної систематизації та контролю, потрібний відповідний температурний режим зберігання документів, важливо,  щоб вся цінна інформація була правильно розфасована по папках, мала опис  з датами. Потрібно це для того, щоб у разі необхідності людина могла швидко відшукати запитувана справу. У цьому питанні потрібні відповідальність, копіткість і правильний підхід.

Під час екскурсії в архівному сховищі студенти познайомились  з старими й рідкісними виданнями. Які  стосувались, як юриспруденції, діловодства міста Львова, так і розвитку кооперації загалом.

Екскурсія виявилася пізнавальною, цікавою та корисною, пробудила в студентів надзвичайний запал та інтерес, дала знання, що знадобляться їм у майбутній професійній діяльності та буде першим кроком  в ознайомленні з фондами архіву та  опрацювання першоджерел для своїх  науково-дослідницьких робіт.

Дані заходи є дуже корисними для студентів. За допомогою таких екскурсій студенти краще сприймають теоретичний матеріал, який вони вивчають на лекціях та на практичних заняттях.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та студенти висловлюють велику вдячність керівництву Державного архіву Львівської області та заступнику начальника відділу забезпечення зберігання документів Олегу Білогруду за надану можливість провести практичне навчання

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *