0 2303
На Закарпатті відбувся вебінар для освітян та юрисконсультів закладів ПТО Червень 22nd, 2018 Юлія Осіння

20 червня відбувся вебінар для заступників з навчально-виховної (виховної) роботи та юрисконсультів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області в рамках правопросвітницького проекту “Я маю право!”.

Заступник директора НМЦ ПТО Ладижець І.М. у своєму виступі акцентувала увагу слухачів на необхідності сприяння підвищенню рівня знань, поінформованості учнівської молоді та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією й законами України у різних сферах життя.

Під час заходу учасників ознайомлено з новими законодавчими актами щодо інформаційної та організаційної підтримки освітніх заходів, які поширюють знання про права людини, зокрема з розпорядженням голови Закарпатської ОДА від 04.04.2018 р. № 200 «Про план заходів на 2018 рік щодо реалізації в області правопросвітницького проекту «Я маю право!»

 

Також методист НМЦ ПТО Словенка-Козлова С.С. розповіла  про дію Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради 30.11.2017 року № 968 із змінами внесеними рішенням Закарпатської обласної ради 29.03.2018 № 1127.

Інформує навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *