0 1817
Студентка ЗНУ триразова чемпіонка Європи з веслування Липень 10th, 2018 Юлія Осіння

Майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак здобула чергову перемогу на чемпіонаті Європи з марафону, який проходив 5-8 липня в місті Меткович (Хорватія).

Спортсменка із Енергодара, вихованка Сергія Снєжка здобула перемогу на дистанції 15,4 км з результатом 1:22.50, 38. Більше ніж на півтори хвилини вона випередила місцеву каноїстку Ванесу Тот (1:24.28, 41), яка завоювала срібну медаль чемпіонату.

Для довідки

Наприкінці травня на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив у Португалії, Людмила Бабак здобула два золота. Крім того, вихованка Сергія Снежка відзначилася на чемпіонаті Європи в Сербії, де в останній день змагань завоювала «бронзу» на дистанції 5 000 метрів у каное-одиночці з результатом 27:02,130. Також за останній час спортсменка встигла відзначитися на Кубку світу і чемпіонаті Європи, котрий проходив у португальському місті Віану-ду-Каштелу. Людмила Бабак – майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, багаторазова чемпіонка України, яка у 2017 році стала чемпіонкою світу та дворазовою (а тепер у 2018 році триразовою) чемпіонкою Європи.