0 1173
На базі ЛНУ відкрили сучасну мультимедійну лабораторію Липень 17th, 2018 Юлія Осіння

На філологічному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка  відкрили сучасну мультимедійну лабораторію. Її обладнали інтерактивною дошкою та понад 20-ма сучасними комп’ютерами. Використовуючи можливості лабораторії студенти зможуть застосувати інтерактивні методи навчання, стати учасниками онлайн лекцій та проводити скайп семінари з носіями іноземних мов.

Загалом на факультеті навчається 1,5 тис студентів за 4 спеціальностями, серед яких є слов’янські мови – польська, чеська, словацька, болгарська, сербська, словенська, хорватська, російська мова та література. Скористатися перевагами лабораторії також зможуть викладачі та студенти інших спеціальностей вишу.

Інвестиції в освіту та сприяння в організації матеріального забезпечення навчального процесу є дуже важливими. Презентована аудиторія стала вже другою сучасною лабораторією, яку цьогоріч відкрили на базі університету – у травні відбулося урочисте відкриття Лабораторії інновацій. Сподіваємося надалі створювати більше можливостей для розвитку наших студентів”, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка Віталій Кухарський

Повідомляє прес-служба ЛНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *