0 1270
Китайські студенти успішно закінчили стажування в Сумському НАУ Серпень 9th, 2018 Юлія Осіння

9 серпня, у Сумському національному аграрному університеті відбулося урочисте вручення свідоцтв про успішне проходження стажування студентам та викладачам з Китайської Народної Республіки.

Упродовж чотирьох тижнів китайські колеги отримували нові теоретичні знання та практичні навички, а також опановували багатогранну та різноманітну українську культуру. Щодня на студентів та їхніх наставників чекали теоретичні та практичні заняття, які проводили провідні науковці університету.

Підійшов час підбити підсумки стажування. За словами ректора університету Володимира Ладики,  СНАУ став першим аграрним вишем, який налагодив співпрацю з Піднебесною. Він висловив щиру надію, що відтепер щороку університети втілюватимуть подібні програми академічної мобільності. Він нагадав, що вже цієї осені Сумський НАУ прийматиме магістрантів та аспірантів з КНР, які навчатимуться за унікальною двосторонньою програмою.

Очільник китайської делегації Шю Йонг висловив щиру подяку усім організаторам та запросив українських студентів та викладачів у Китай.

Нагадаємо, що стажування студентів та викладачів із КНР проходило в рамках реалізації тристоронньої угоди про наукове співробітництво між Інститутом Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства та лісового господарства, Китайсько-Українським науково-дослідним інститутом «Life Sciences» та Сумським національним аграрним університетом.

Це вже другий етап співпраці між СНАУ і університетом з міста Чджудзи. Взимку студенти СНАУ відвідали цей університет з навчальним візитом.

Інформує прес-служба СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *